Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej,
Dawno temu za czasów młodości śmigałem trochę motocyklem ze znajomymi, później dopadło mnie życie i zrezygnowałem całkowicie.
Obecnie przekroczywszy czterdziestkę dopadł mnie kryzys wieku średniego i postanowiłem wrócić do tego w mniejszym lub większym stopniu. Po długich negocjacjach z żoną udało się ją przekonać do zakupu no i teraz mam problem bo całkowicie wypadłem z tego środowiska i nie wiem co wybrać.
Jeszcze 10 lat temu jeździłem popularnym wtedy "Fazerem" z półowiewką (FZ6 S2). Jest jakiś godny nowoczesny następca tego motocykla, niekoniecznie Yamaha? To na czym mi zależy to głównie ergonomia jak w Fazerze oraz chłodzenie cieczą, wtrysk paliwa, ABS, stabilność prowadzenia i elastyczność silnika. No idealnie gdyby po prostu ktoś produkował zmodernizowany model leciwego już FZ6. Ktoś? coś?
#motocykle #motomirko



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: ABS jest w motocyklach obowiązkowy od 2016, powszechny dużo wcześniej, wtryski tak samo. Prawie każdy nowszy od wspomnianego fazera będzie spełniał wymagania. Co do ergonomii - polecam sprawdzić okoliczne wypożyczalnie, wynająć na 1 dzień coś co cię zainteresuje i sprawdzić samemu.