Wpis z mikrobloga

Już niedługo niepotrzebny będzie człowiek do noszenia potraw ludziom do stołu.

Na pewno wiele osób, zwłaszcza introwertycznych i aspołecznych ucieszyłoby się gdyby nie trzeba było prowadzić z kelnerką żadnych small talków czy wymieniać uprzejmości. Nikt by też nie przyłaził ciągle pytać czy smakuje jak się akurat ma w mordzie ziemniaka. Nie byłoby potrzeby napiwków i zastanawiania się jak zawołać kelnera żeby przyszedł dać rachunek, a potem czekania pół godziny aż go przyniesie kiedy człowiekowi się spieszy. Nie trzeba by było również znosić czyichś humorów i patrzeć jak rzuca talerzami, bo od starych dziadów ze stoika obok nie dostał napiwku.

#kelnerzy #przemysleniazdupy #roboty #robotyka #introwertycy #aspolecznosc #takaprawda
WielkiNos - Już niedługo niepotrzebny będzie człowiek do noszenia potraw ludziom do s...

źródło: temp_file5741881021488928350

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Na pewno wiele osób, zwłaszcza introwertycznych i aspołecznych ucieszyłoby się gdyby nie trzeba było prowadzić z kelnerką żadnych small talków czy wymieniać uprzejmości


@WielkiNos: to raczej często się nie zdarza, kelnerzy w Polsce takich cudów jak small talk nie potrafią. Ale za to nie cierpię gdy wchodzę do restauracji i nie wiem co dalej.

mam usiąść i czekać na kelnera? (Raz mi się już zdarzyło że usiadłem przy stoliku który miał
  • Odpowiedz
@Ilirian Generalnie reguły które tu piszę można przypisać do każdego miejsca serwującego jedzenie..tylko czy kebab z dwoma stolikami jest restauracją ? No można o tym dyskutować, bo raczej w kebsie bym nie czekał aż ktoś mnie „posadzi” XD.

Co do przychodzenia do restauracji, a chyba coś tam jadłem i bywałem to polecam Ci po prostu schemat (o ile to restauracja czyli masz kucharzy i front w sensie salę razem z kelnerami, barem):
  • Odpowiedz
@WielkiNos: w Toruniu jest kocia kawiarnia z takim robotem, ale i tak kelnerka na początku przychodzi, zbiera zamówienie, przygotowuje je, kładzie na robota, robot dostarcza a płatność klasycznie - trzeba zawołać kelnerkę xD
Póki co to bardziej bajer żeby klientów przyciągać
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Mnie denerwuje jak chce sam cos zjesc, mam malo czasu i nie chce korzystac z fastfooda.
Nie chce mi sie bawic w te wszystkie #!$%@?. Czekac na menu, na jedzenie, odpowiadac czy dobre, czekac na rachunek. Dodatkowo jak chcesz sam zjesc i szybko to wiekszosc kelnerow jakby obrazona.
Albo czekac 20min na kawe.
Jako bonus do narzekania na restauracje dodam, ze nie podoba mi sie jak kelnerzy zwracaja sie do
  • Odpowiedz
gdyby nie trzeba było prowadzić z kelnerką żadnych small talków czy wymieniać uprzejmości


@WielkiNos: mówisz o ludziach, którym przykro jest wybrać agresywną wersję dialogu z NPC w grze RPG? xD
  • Odpowiedz