Wpis z mikrobloga

Ale skisłem z wpisu @agacik92 https://wykop.pl/wpis/71985683/czy-sa-gdzies-w-polsce-jeszcze-mezczyzni-z-normaln

xD Dziewczyna nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny xD. Przeciętna kobieta na tinderze/badoo/sympatii dostanie 10 wiadomości dziennie w wariancie pesymistycznym. Pomnożyć to przez 30 dni i w sumie jedyne zadanie kobiety to randkować i odsiewać facetów. I jeszcze takie randkowanie to praktycznie jedzenie i spędzanie czasu na koszt mężczyzny, bo nie oszukujmy się, z 80 % facetów będzie płaciło za kobietę. Czujecie to? W miesiącu możesz sobie pójść na kilkanaście randek i jedyne co musisz zrobić to ocenić czy facet nie oszukuje i odsiać baranów xD. Ja mógłbym pół roku siedzieć na badoo i miałbym szczęście jakby przez ten czas odpisały mi trzy kobiety, jedna z nadwagą 30+ kg, druga z trójką dzieci, a trzecia po dwóch rozwodach i z długami po mężu hazardziście na kwotę kilkadziesiąt tysięcy złotych. O dziewczynie w wieku 18-30 lat, szczupłej i w miarę zgrabnej to mogę zapomnieć, bo do takiej pisze dziennie nie 10 facetów, tylko 50.

Tak wygląda różnica między kobietami, a mężczyznami i później taka kwoka ci pisze, że nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny xD. Jak w ciągu trzech miesięcy nie jest w stanie wybrać z ponad stu kandydatów jednego dobrze rokującego to musi być totalnie upośledzona społecznie. A to mówią, że przegrywy z tagu przegryw są upośledzone społecznie XD.

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randkujzwykopem
  • 53
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: co z tego że piszą do niej jak im nie zależy na trwałej relacji, jeden ściemnia że sam wychowuje córkę, główny cel: zaru..., drugi szuka miłości, ale wozi kastet i nunchako w aucie, podejrzany typ, trzeci nudny, kolejny brak wspólnych tematów, kolejny nierówno pod sufitem, kolejny Piotruś pan itd. okazuje się, że normalny chłop po 27 to już ma żonę a na tinderze to same zje....by.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard:

Przeciętna kobieta na tinderze/badoo/sympatii dostanie 10 wiadomości dziennie w wariancie pesymistycznym.


Co ty pierdo*lisz? Byłem przed weekend w Warszawie z koleżanką w zeszłym roku, odpaliliśmy na telefonie z nudów tindera, nie dodaliśmy żadnego opisu, nie dodaliśmy zdjęcia, ustawiliśmy imię "Natalia" i dosłownie po 17 minutach (z zegarkiem w ręku) było już +99 par. W wariancie pesymistycznym dziewczyna dostanie ze 100 wiadomości w ciągu dnia, a nie żadne 10, w ciągu
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: A ilu z tych 100 dwudziestolatków zarabia 15k netto, oferuje jej wakacje 5 razy do roku mając przy tym wygląd typowego modela? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NIGDY nie wierz dzisiaj dziewczynom, że nie mogą znaleźć faceta do związku, one nie mogą ich znaleźć, bo zwyczajnie nie chcą, może im się odwidzi, gdy jakiś facet połączy ponadprzeciętne zarobki z ponadprzeciętną pozycją oraz ponadprzeciętnym wyglądem. Kobieta, która w
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

okazuje się, że normalny chłop po 27 to już ma żonę a na tinderze to same zje....by.


Po swoich znajomych widzę, że to nie chodzi o bycie zjebem, mam 23 lata, w mojej bańce nie ma już żadnych "świeżych par", ani kobiet, ani facetów, jedyne pary jakie kojarze to te, które są ze sobą już od 2018 czy 2019 roku, wszyscy którzy nie znaleźli par do 2019 roku do dzisiaj
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: Wiem, że to ściema. Kobiety obecnie po prostu potrafią czerpać większość korzyści z bycia w związku będąc singielką.

Randki na koszt faceta?

- Tinder, wybierasz sobie takiego na którego można patrzeć i zaprosi cię na drinki/kolację.

Niezobowiązujący seks jak masz akurat ochotę?

- Tinder, wybierasz najatrakcyjniejszego gościa i ustawiasz się z nim u siebie/u niego
  • Odpowiedz