Wpis z mikrobloga

Ale skisłem z wpisu @agacik92 https://wykop.pl/wpis/71985683/czy-sa-gdzies-w-polsce-jeszcze-mezczyzni-z-normaln

xD Dziewczyna nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny xD. Przeciętna kobieta na tinderze/badoo/sympatii dostanie 10 wiadomości dziennie w wariancie pesymistycznym. Pomnożyć to przez 30 dni i w sumie jedyne zadanie kobiety to randkować i odsiewać facetów. I jeszcze takie randkowanie to praktycznie jedzenie i spędzanie czasu na koszt mężczyzny, bo nie oszukujmy się, z 80 % facetów będzie płaciło za kobietę. Czujecie to? W miesiącu możesz sobie pójść na kilkanaście randek i jedyne co musisz zrobić to ocenić czy facet nie oszukuje i odsiać baranów xD. Ja mógłbym pół roku siedzieć na badoo i miałbym szczęście jakby przez ten czas odpisały mi trzy kobiety, jedna z nadwagą 30+ kg, druga z trójką dzieci, a trzecia po dwóch rozwodach i z długami po mężu hazardziście na kwotę kilkadziesiąt tysięcy złotych. O dziewczynie w wieku 18-30 lat, szczupłej i w miarę zgrabnej to mogę zapomnieć, bo do takiej pisze dziennie nie 10 facetów, tylko 50.

Tak wygląda różnica między kobietami, a mężczyznami i później taka kwoka ci pisze, że nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny xD. Jak w ciągu trzech miesięcy nie jest w stanie wybrać z ponad stu kandydatów jednego dobrze rokującego to musi być totalnie upośledzona społecznie. A to mówią, że przegrywy z tagu przegryw są upośledzone społecznie XD.

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randkujzwykopem
  • 53
@CloudSpanner: Tak jak powiedziałeś. Po co ci jeden facet, który czasem ci coś kupi, zabierze na randkę, wakacje lub z którym się prześpisz? Teraz możesz mieć kilku facetów, każdy na inny dzień, każdy z nich cie gdzieś zabierze, każdy z nich się z tobą prześpi i każdy z nich coś ci kupi. Bycie kobietą w XXI wieku to easy mode, nawet będąc średnią nie musisz niczego robić, wystarczy, że po prostu
@artur-hemingway czytając takie wpisy już wiem, że muszę się mojej trzymać do końca życia. Ja tindera miałem w 2017/18. Przez jakieś pół roku, gdy go miałem nie miałem co narzekać na powodzenia. Jak słyszę co teraz się dzieje to wiem, że przez pół roku popadłbym w depresję xD
@WUJICO: Jak w to nie wierzysz to możesz nawet założyć fejura na tinderze czy innym gównie i samemu się przekonać albo popytać ludzi z otoczenia, którzy dalej są sami i aktywnie szukają związku, to nie jest nawet dramat, to jest zwyczajna katastrofa.
@rysiekryszard: ale się gościu odkleiłeś xD ty myslisz, ze laski to mogą przebierać, wybierać i zawsze kogoś znajdą, a prawda jest taka, że to wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku mężczyzn. Tylko oprócz tego ze jesteś przegrywem to jesteś też mizoginem a mizogini takich rzeczy nie kumają przez co są przegrywami ¯\(ツ)/¯

Zarówno kobietom jak i mężczyznom ciężko teraz znaleźć odpowiednią osobę. Po prostu. Tiktoki, tindery i inne głupawe rozrywki
Teraz możesz mieć kilku facetów, każdy na inny dzień, każdy z nich cie gdzieś zabierze, każdy z nich się z tobą prześpi i każdy z nich coś ci kupi.


@artur-hemingway: I każdy kopnie w dupę gdy będzie potrzebowała pomocy, kobieta to wcale nie marzy o założeniu rodziny i urodzeniu dzieci w jakimś etapie swojego życia. Wszystkie myślą tylko o skakaniu na bolcu i imprezowaniu do końca życia xDD.
@artur-hemingway: No ale co z tego? Ilu z tych, którzy piszą chce związku, a nie tylko pociupciać? Ilu z nich będzie kłamać, że chce związku, byle tylko pociupciać? Jak zweryfikować 100 mężczyzn- ile czasu zajmie odpisywanie każdemu choćby po kilka zdań? Ilu w międzyczasie, zwłasza tych wartościowych, się zniecerpliwi i usunie parę? To się nazywa klęska urodzaju. Nadmiar opcji wcale nie ułatwia wyboru.
no może i na jakimś etapie chcą, ale co za problem wtedy wziąć jakiegoś spokojnego mireczka programistę


@Eugeniusz_Zua: O ile nie zostaną samotną matką, zapuszczą się tak, że nawet spokojny mireczek programista na nie nie spojrzy lub karuzela kutangów tak im zryje beret, że nie będzie faceta, który sprosta oczekiwaniom.
xD Dziewczyna nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny xD. Przeciętna kobieta na tinderze/badoo/sympatii dostanie 10 wiadomości dziennie w wariancie pesymistycznym


@rysiekryszard: Z czego prawie każda od spermiarza, który chce ją tylko wyruchać. Seks pewnie by miała na zawołanie niezależnie od wyglądu ale żeby z natłoku ludków ze spermą w mózgu znaleźć takiego do związku to już nie jest takie łatwe.
@lexico: Wszystko jest ze mną tak. Nie rozumiem tutaj tego hejtu na mnie, bo NIE mam Tindera, ale Mireczki już wydali na mnie wyrok, że jestem wstrętą p0lką... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)