Wpis z mikrobloga

Ale skisłem z wpisu @agacik92 https://wykop.pl/wpis/71985683/czy-sa-gdzies-w-polsce-jeszcze-mezczyzni-z-normaln

xD Dziewczyna nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny xD. Przeciętna kobieta na tinderze/badoo/sympatii dostanie 10 wiadomości dziennie w wariancie pesymistycznym. Pomnożyć to przez 30 dni i w sumie jedyne zadanie kobiety to randkować i odsiewać facetów. I jeszcze takie randkowanie to praktycznie jedzenie i spędzanie czasu na koszt mężczyzny, bo nie oszukujmy się, z 80 % facetów będzie płaciło za kobietę. Czujecie to? W miesiącu możesz sobie pójść na kilkanaście randek i jedyne co musisz zrobić to ocenić czy facet nie oszukuje i odsiać baranów xD. Ja mógłbym pół roku siedzieć na badoo i miałbym szczęście jakby przez ten czas odpisały mi trzy kobiety, jedna z nadwagą 30+ kg, druga z trójką dzieci, a trzecia po dwóch rozwodach i z długami po mężu hazardziście na kwotę kilkadziesiąt tysięcy złotych. O dziewczynie w wieku 18-30 lat, szczupłej i w miarę zgrabnej to mogę zapomnieć, bo do takiej pisze dziennie nie 10 facetów, tylko 50.

Tak wygląda różnica między kobietami, a mężczyznami i później taka kwoka ci pisze, że nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny xD. Jak w ciągu trzech miesięcy nie jest w stanie wybrać z ponad stu kandydatów jednego dobrze rokującego to musi być totalnie upośledzona społecznie. A to mówią, że przegrywy z tagu przegryw są upośledzone społecznie XD.

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randkujzwykopem
  • 53
  • Odpowiedz
@lexico: Aaa dobra, nie chce mi się z Tobą przepychać. Myśl sobie co chcesz. Łatwo wydać wyrok w Internecie na kogoś obcego. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę spokojnej nocy! :)
  • Odpowiedz
po czym wnosisz, że to moja wina?


@agacik92: facet był z Tobą kilka lat, i się rozmyślił.
Coś musiał dostrzec, szczególnie, że to nie był związek przejściowy, tylko od początku mówiąc, że chcesz coś poważnego.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: ale czego tu nie rozumieć? Jest na portalu randkowycm 14 facetów i 10 kobiet. Każdy facet pisze do każdej kobiety, więc każda kobieta dostanie 14 wiadmości. Natomaist tylko dwie kobiety odwazyły się napisać do tych dwóch najprzystojnieszych facetów. A więc 12 facetów nie dostało żadnej wiadomośc. Proporcja mężczyz do kobiet w tym wypadku to 7 do 5, a nie 20 do 1. Oczywiście wszystko uprościłem.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: czyli proporcja w powyższym wypadku to 2 facetów na 10 kobiet. Ok, ale co się dzieje z pozostałymi 8. kobietami? Co, są same całe życie? xD
Czemu w pierwszej kolejności rzekomo tych facetów jest powiedzmy o ten procent co podałeś, 40% - więcej, w ogóle? Mężczyzn jest więcej w pl, częsciej szukają, skąd w pierwszej kolejności taka właśnie dysproporcja a nie na odwrót?
  • Odpowiedz
jak na razie brali po kilka razy, dopóki mi sie nie odechciało


@Invisiblinio: To w sumie tragedia obfitości bo skoro

190 cm, fajna sylwetka, bujne włosy na głowie, ładna twarz


nudzi się po kilku numerkach to już do końca życia bedziesz taka dopaminowo wyprana.
  • Odpowiedz
Co, są same całe życie? xD


@interpenetrate: Nie. Dzisiaj chad dyma Ankę, a za dwa tygodnie Magdę.

Czemu w pierwszej kolejności rzekomo tych facetów jest powiedzmy o ten procent co podałeś, 40% - więcej, w ogóle? Mężczyzn jest więcej w pl, częsciej szukają, skąd w pierwszej kolejności taka właśnie dysproporcja a nie na odwrót?


Bo mężczyźni po prostu chętniej rejestrują się na portalach randkowych, często pewnie również z desperacji.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: no dobra stary, ale dziewczyna wylała po prostu swoje żale, bo już po raz drugi kilka lat była z gościem i jej podziękował.

Myślę, że nie miała na myślę tego, że ciężko kogokolwiek znaleźć, tylko że ciężko znaleźć normalnego faceta do związku na stałe i generalnie to ma rację.
  • Odpowiedz