Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 16
@kocurrek32 teraz Far Cry 5, następny w kolejce Far Cry 6, bardzo lubię tą serię, a nie miałem czasu po ukończeniu czwórki żeby się zabrać za te dwie pozycje :D
  • Odpowiedz
  • 3
@dutrasilva: mam chyba ze trzy, ten konkretnie już nie pamiętam ale czasami dostaje jakiś nowy produkt satela do przetestowania, sprawdzam co i jak, recenzuje go, sprawdzam pod kątem elektronicznym na tyle na ile jestem w stanie i w zamian dostaję jakieś fanty
  • Odpowiedz
Far Cry 5, następny w kolejce Far Cry 6


@ONVIF: to moja subiektywna ocena, ale... dla mnie nie było nudniejszej kontynuacji niż 5 i 6. 5 przeszedłem z wypiekami na twarzy, a 6... to 5 z inną lokalizacją. Jeden sektor ogarnąłem i dobranoc
  • Odpowiedz
@ONVIF: nie jestem osobą która jakoś neguje alkohol i okazjonalnie się napije piwko czy wino ale podziwiam ludzi co z rana potrafią jebnąć browar czy inny alkohol ja bym puścił pawia xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Uncle-: długopisy te białe fajne mają, długo piszą :D

@nairoht ja nie piję za specjalnie alkoholu, okazjonalnie browara, biorę leki które nie bardzo się lubią z alkoholem. Więc jak piję piwko to z rana bo popołudniu czy wieczorem, po tym jak już wezmę leki to wypicie jednego piwa jest w stanie spowodować senność ciężką do opanowania i zajebistego kaca po przebudzeniu...
  • Odpowiedz