Wpis z mikrobloga

@ravau: Polska ma gorszy image niż Tajlandia, dosłownie xD. Tam to by babki splunęły na czarnego, bo wiadomo, że jego status jest znacznie niżej niż białego z Europy Zachodniej czy z Ameryki, oraz laski wstydziłby się pokazać na mieście przed koleżankami z takim partnerem. No Panowie, do roboty i wynajdować sobie partnerki za granicą, bo nie ma czego tutaj szukać, nawet na raz, bo dostaniecie choroby wenerycznej.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Dziwnym trafem jeśli polski facet wyjeżdża do innego kontynentu niż Europa, to jego wartość jako mężczyzny znacznie się zwiększa w porównaniu do znacznie mniej atrakcyjnych i mniej majętnych czarnych czy arabów. Jedyne z czym jako Polak mogę się zgodzić, to, że ludy germańskie wyglądają lepiej od Polaków, w szczególności Duńczycy, Niemcy czy Holendrzy - bo mają blond włosy i niebieskie oczy. Niech Polki robią co chcą, zobaczymy kto wyjdzie lepiej
  • Odpowiedz
@KrosseQ: biorąc pod uwagę "jakość " polskich facetów to niech ich biorą w cholerę nawet wszystkich, ja po moich byłych związkach nabawilam się tylko traumy depresji i nie miałam absolutnie żadnej korzyści dla siebie z bycia z nimi
, bierzcie ukrianki azjatki niech się z wami męczą z Bogiem
To tak jakby tylko komuś oddać dodatkowy balast który jest agresywny
  • Odpowiedz
@KrosseQ: taka azjatka czy ukrianka też pochodzi z innej kultury zauważ, tam facet nie płaci z kobieta 50/50 jak w Polsce
Myślisz że ktoś weźmie z Tobą ślub dla samego faktu że jesteś Polakiem? Myślę ze te kobiety przede wszystkich szukają dla siebie lepszego życia a jedyne co je czeka to kupa roboty i płacenie czynszu na pół gdzie w swoich rodzimych krajach opłaty robi facet i nie wyciąga ręki po
  • Odpowiedz