Wpis z mikrobloga

tak jak pekak pieprzy głupoty to jeżeli chodzi o barberów to ma rację, wielu z nich nie ścina kobiet i po prostu odmówi obsługi.


@Walon7: ale nie może odmówić obsługi bo klient jest kobietą. Może odmówić ze względu na to, że jego zakres umiejętności obejmuje raczej "męskie" fryzury i pewnie tylko taką usługę oferuje. Jak laska będzie chciała się ściąć na krótko to nie ma podstawy by jej odmówić.
Jaki tam z ciebie hetero skoro boisz się jak ktoś się patrzy. Jak na prawdziwego hetero przystało


@anonimek123456: czyli popierasz tradycyjne role płciowe, silny facet, delikatna kobieta itd.
To jako konserwatysta nie powinieneś być ogólnie przeciwny koedukacyjnym basenom?
Wiesz jakieś "kobiety nie powinny się obnażać przed obcymi mężczyznami" czy coś.
@anonimek123456: Gdyby to był prywatny aquapark to myślę, że mieliby prawo wprowadzić dni tylko dla kobiet lub jakiejkolwiek grupy sobie nie wybiorą. Problem w tym, że ten park, z tego co widzę, należy do miasta, a więc składają się na niego wszyscy obywatele i powinni mieć rowny dostęp.

Osobiście nie przeszkadza mi jeden dzień w tygodniu dla kobiet, ale jeśli chcemy działać w myśl równości praw niezależnie od płci, to wydaje
@anonimek123456: Skoro wiemy, że społeczności LGBT najwięcej krzywdzą dzieci i w tym wypadku są agresorami to czy powinniśmy ich za wszelką cenę odgradzać od dzieci i nie pozwalać blisko nich przebywać? Nie trzeba ich trzymać za mordę?

Czy skoro Murzyni popełniają najwiecej przestępstw to powinniśmy odgradzać Murzynów od reszty społeczeństwa skoro to oni są agresorami? Nie trzeba ich trzymać za mordę?

Czy skoro kobiety popełniają znacznie więcej dzieciobojstwa niż mężczyźni nie
@m0rr0s w ogóle mnie to nie dziwi patrząc na starych oblechów chodzących do sauny żeby ślinić się na baby. kto był w saunie i ma trochę więcej IQ niż typowy Mariusz z budowy/magazynu/fabryki gówna ten doskonale rozumie skąd takie pomysły firm.
a więc składają się na niego wszyscy obywatele i powinni mieć rowny dostęp.


@SzukajwLudziachDobra: Wszyscy mają do niego dostęp.

społeczności LGBT najwięcej krzywdzą dzieci


@92cel: Bzdura

Czy skoro Murzyni


@92cel: *Osoby czarnoskóre.

kobiety popełniają znacznie więcej dzieciobojstwa niż mężczyźni


@92cel: A wiesz dlaczego tak jest? Bo kobiety nie mają wsparcia w mężczyznach. Faceciki uciekają do kochanek, idą chlać na miasto, nie płacą alimentów itd. Są nieodpowiedzialni. Nic więc
@anonimek123456: Pytanie czy powinniśmy je oddzielić skoro sa znacznie większym niebezpieczeństwem dla dzieci niż faceci w saunie do kobiet.
Statystycznie jest dużo więcej przemocy i morderstw matek wobec dzieci niż gwałtów w saunach.
@anonimek123456: Postanowienie jest takie: uderzasz w facetów, nie wiadomo czemu ich nie lubisz, natomiast w znacznie gorszych sprawach jak przemoc wobec dzieci bronisz kobiet.
Masz dużo kolorowych flag w awaterze teoretycznie sugerujące równość - ale ty równości nie popierasz, teoretycznie świadczących o walce z przemocą, ale akurat najbardziej prymitywna tj przemoc domowa kobiet wobec dzieci popierasz.

Tyle mam do powiedzenia, bo gdybyś chciał walczyć o równość czy wolność dawno byś już