Aktywne Wpisy

W czym trzymacie poduszke bezpieczeństwa? Zaraz kończy mi się lokata w Toyocie na 4.25% (~100k) i zastanawiam sie nad tym jakie mam opcje. Skłaniam się ku połączeniu 40% lokata, 40% obligacje COI lub TOS i 20% przerzucić w jakiegoś szerokiego ETFa.
#gielda
#gielda

adamsowaanon +25
Widze ladnie tu XTB wypralo lby hazardzistom,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,





Sobotnie gminki lubusko-wielkopolskie oraz wczorajsza Babska Korba Wrocław.
Gminki weszły fajnie, pociąg o 5:26 zabrał mnie do Niemiec. Stamtąd elegancka ścieżka do Gubina (jedno powalone drzewo, ale dobrze padało dzień wcześniej). Później prom, krążenie po brukach i dziurach przygranicznych, jakiś dziwny bunkier nad wodą i 6km tarki w piachu… ominelam przypadkiem gminę Zbąszynek, więc muszę tam wrócić (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Przegapiłam też dodanie dystansów z warsztatów rowerowych i Czech, ale żyćko.
#rowerowyrownik #wspodnicynaszosie #200km #zaliczgmine
Skrypt | Statystyki
źródło: IMG_0551
Pobierz