Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #figlefiglarzy brunecik z #zbiornik (któremu jak się okazało kiedyś już dowoziłam sushi) wpadł do mnie na #netflix &chill i blanta, pogadaliśmy chwilę o trudnej sytuacji na rynku, obejrzeliśmy coś na jego koncie, ale ostatecznie po dwóch tygodniach zaczął coraz mniej mi odpisywać i olewać. Ciągle jednak byłam zalogowana na jego netflixie i jego profilu, po chwili ghostingu jednak z jego strony i stamtąd mnie wylogowało, ciągle jednak byłam zalogowana na synchronizowaną przeglądarkę - chrome;(a i podglądałam jego historię, więc zrobiłam mu małe przemeblowanie w jego zakładkach z których których często i gęsto korzystał , teraz wp prowadzi na onet, onet do gayowskiego filmu (pozostały ikonki) a literki które składają się na to co o nim myślę, prowadzą - literka d do jego zdjęcia, literka e do gifa z człowiekiem-dupą (dokładnie tego - https://gaska.tk/f/mrass-256px/mrass-256px-17.gif ), b do jego niekorzystnego zdjęcia, i to skryptozakladka ktora obraca wszystko do gory nogami, klikniecie i zamazuje wszystko (filter: blur: 100px;), l na wykop #informatyka w #zemsta #stulejarstwo

KingaM - #randkujzwykopem #figlefiglarzy brunecik z #zbiornik (któremu jak się okazał...

źródło: zakladki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KingaM:

wpadł do mnie na #netflix &chill


W sensie się ruchaliście. Ale to musiało obrzydliwie wyglądać, jak ktoś musiał wpychać swoją parówkę w twoje ulane cielsko i fałdy tłuszczu. A odór? już wolę sobie nie wyobrażać xd
  • Odpowiedz
  • 3
@KingaM żebyś Ty te swoje zdolności do uprzykrzania innym życia przekuła w zarabianie hajsu to byś już mogła sponsorować wykop zamiast obajtka
  • Odpowiedz