Wpis z mikrobloga

Doradźcie coś, bo się #!$%@?ć człowiek może. Co mijam wiekszość gości na siłowni, to zajebiście pachną. Nie wiem, wy się psikacie jakimiś specjalnymi dezodorantami? Kiedyś miałem jakiś z old spice i to gówno dawało.
Ćwicząc czy nawet ogólnie normalnie funckjonując strasznie się pocę. Używam antyperspirantów w kulce, ale to nic nie daje. Mam strasznie specyficzny i mocny pot. Stoperów potu i innych gówien w np. tabletkach nie chce brać, bo nie chcę #!$%@?ć sobie organizmu. Nie mam nadwagi, ani nie jestem otyły. Jestem wysportwany

Macie jakieś sposoby? Polecacie jakieś trwałe dezodoranty, aby się ,,psiknąć'' przed treningiem?
#silownia #mikrokoksy #niebieskiepaski
  • 14
Kup sobie dodatkowo Jeanne en Provence Acqua albo Jeanne en Provence Neroli Intense za 35zł/100ml i psikaj się przed siłownią z 10 psiknięć. To jest słabe jak woda, delikatne i bardzo przyjemne - akurat na trening wytrzyma i nikogo nie podusi.
@technojezus: a smarujesz całe ciało balsamem? sam antyperspirant pod pachą gówno ci da bo przecież całe ciało się poci równomiernie, żeby pachnieć wystarczy smarować całą skórę jakąś oliwką czy masłem
@technojezus nie jedz gówna to nie będziesz śmierdział. Do tego depialcja i dobry dezodorant. No i ciuchy pier w dobrym proszku.

Co ty robisz na tej siłowni że zlany potem jesteś? Godzinny bieg bieżni czy fikimiki crosfitty?
Jeśli ktoś zje litr lodów czekoladowych i zagryzie burgerem to będzie śmierdział? Co to #!$%@? za gusła xD
No chyba, że piszeszecie dosłownie o jedzeniu fekaliów xD
Jest bardzo mało pokarmów, które wpływają bezpośrednio na pot i są raczej zdrowe, np. czosnek.

@technojezus Umyj się przed treningiem, to nie będziesz śmierdział zaraz po duuuuuuhhhhhh!

A jeśli dalej będziesz capil, to niewiele możesz z tym zrobić, bo najwyraźniej taką masz naturalną florę bakteryjną