Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ツ)

Dzisiejszy komunikat rozpoczniemy od dwóch wiadomości. I jak to przeważnie bywa, pierwsza będzie dobra, a druga… Drugą też mamy dobrą! Od której zacząć? ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że w sklepie pojawiła się aktualizacja wykopowej aplikacji dla Androida - wersja 5.0.19, a w niej z najważniejszych tematów:
- naprawiliśmy obracanie zdjęć;
- poprawiliśmy również wyświetlanie zdjęć;
- każdorazowa edycja wpisu nie usunie już embeda (zdjęcie/film);
- dodaliśmy możliwość przeglądania gorących po 2h;
- dodaliśmy pokazywanie osobno +/- w znaleziskach;
- poprawiliśmy wyświetlanie kolorów kategorii;
- lennyface - poprawiliśmy dodawanie, teraz dodany zostanie w miejscu kursora, a nie na końcu treści;
- poprawiliśmy akcje w profilu - komentarze pod znaleziskami nie będą już kierować do 404;
- poprawiony został też gfycat wewnątrz aplikacji;
- wdrożyliśmy wiele innych mniejszych usprawnień.

Aktualną wersję aplikacji androidowej zawsze znajdziecie pod tym linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

2. Druga dobra wiadomość: użytkownicy iOSa również mogą już pobrać najnowszą aktualizację dla swoich aplikacji! W wersji 5.0.7:
- poprawiliśmy wyświetlanie podwójnego napisu “więcej komentarzy”, obecnie ten problem został już rozwiązany;
- naprawiliśmy błąd powodujący problemy z odtwarzaniem filmów YT/streamable;
- usprawniliśmy przejście do profilu użytkownika z poziomu znaleziska;
- powiększyliśmy obrazki w komentarzach znalezisk;
- dodaliśmy datę opublikowania na streamie strony głównej;
- w aplikacji pojawił się również "dzwoneczek" do otrzymywania powiadomień z danego obserwowanego tagu;
- w zakładce HITy dodaliśmy "wybierałkę" zakresu czasu;
- w kategoriach pojawiło się między innymi dodawanie tagów, zapamiętywanie, kolory kategorii;
- usprawniliśmy znaczenia +18/NSFW;
- zajęliśmy się również wieloma mniejszymi problemami, o których informowaliście nas w swoich zgłoszeniach.

Aplikację iOS możecie pobrać na stronie:
https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

---
A teraz zamieniamy się w słuch. Jak obecnie oceniacie aplikacje? Co Waszym zdaniem powinniśmy jeszcze poprawić? Będziemy wdzięczni za wszelkie Wasze sugestie ( ̀_́)

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #android #wykopnaandroida #ios #wykopios
wykop - Dzień dobry, Wykop! (ツ)

Dzisiejszy komunikat rozpoczniemy od dwóch wiadomośc...

źródło: ios

Pobierz
  • 113
@wykop: jak kilkam dzwoneczek żeby zobaczyć kto do mnie napisał a jestem akurat w tym wątku to nie przenosi mnie to tego komentarza, ukrywa go. Pomaga dopiero odświeżenie strony. Przeglądając wpisy klikam na obrazek i otwiera mi się inny. Oczywiście mowa o korzystaniu z przeglądarki na kompie. Takie dwa błędy zgłaszam bo wydawało mi się że skoro jest tak od kilku miesięcy to ktoś wam to już zgłosił ale przecież byście
@wykop spoko, w końcu od poprzedniej wersji da się w miarę ( ͡° ͜ʖ ͡°) komfortowo używać apki iOS. Jest jeszcze jeden głupi błąd który zauważyłem - czasem pewien komentarz na mirko powoduje całkowite zawieszenie aplikacji, a na Web działa OK. Gdzie to zgłosić jak znowu zauważę taki problem?
@wykop: jeżeli chodzi o iOS to na plus w końcu można powiększyć obrazki dodane w komentarzach do znalezisk. Należałoby jeszcze poprawić wyświetlanie przycisków na dolnej belce, bo obecnie gdy jest się np. na głównej to znika ikona "Główna". Tak samo jest z pozostałymi ikonami gdy się wejdzie na daną stronę (tak jest w trybie OLED, innych nie sprawdzałem). No i fajnie jakby dało się wychodzić z powiększonego obrazka za pomocą przesunięcia