Wpis z mikrobloga

@lapko: Bardzo ładne designy. W porównaniu z tym co serwuje gamefreak to przepaść. Nowe designy pokemonów szorują po dnie od bardzo dawna. Fajnie gdyby twoja praca nie poszła na marne i może została wydana gierka, która używa tych designów. Nie koniecznie coś jak pokemon, ale nawet jakiś rpg, czy cokolwiek innego
@lapko: Świetna robota, wygląda wybornie. Swoją drogą, gdybyś potrzebował tłumaczenia opisów na angielski (przy chęci publikacji pracy za granicą), to chętnie pomogę.
@lapko: jak szukasz jakichś pomysłów inspiracji to ja mam ze świata ciekawych owadów które żyją w Polsce:
- Fruczak Gołąbek
- Zaleszczotek
- Turkuć podjadek

No i oczywiście wszystkim dobrze znany kleszcz. Jak z kleszcza zrobisz słodkiego pokemona to będę w szoku ;)
@lapko: Piękne, choć ja bym w trzeciej formie te struktury przy oczach puścił wzdłuż głowy, tak na kształt czapli.

Swoją drogą nie myślałeś, żeby się do Nintendo z CV wybrać? Bodajże w Sun/Moon pamiętam w napisach końcowych Polak był, więc się da :D
@lapko czekam na art z traszką, salamandrą, kozicą, dudkiem, turkuciem podjadkiem, rysiem, okoniem albo żółwiem błotnym ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lapko: czemu stracił płomienie? Nie cierpię kiedy pokemon dostaje downgrade w finalnej ewolucji,.traci dwunożną postawę na rzecz czworonożnej, traci nogi i staje się wężem, traci możliwość latania czy inne takie.