Wpis z mikrobloga

#lublin #lubelskie #medycyna #ortopedia #ortopeda #biodro #endoproteza #farmacja
siemao,
mojemu bliskiemu szykuje się wymiana stawu biodrowego, obecnie miał dwie wizyty u neurologa który niejako poinformował o konieczności wymiany stawu w przyszłości ale bez skierowania choćby do ortopedy czy polecenia kierunków leczenia, badań.
ma ktoś doświadczenia z ww tematem? chodzi mi bardziej o farmakologię na już, jak można ulżyć w bólu, obecnie są leki z diclofenakiem które pomagają tak sobie.

i Lublin, lubelskie, do jakiego specjalisty się udać? bardziej NFZ choć wizyty prywatne też wchodzą w grę.
#chelm #zamosc
  • 6
  • Odpowiedz
@ondraszek hejka, kilka lat temu miałem wstawianą endo, wtedy robiłem duży research i wszyscy polecali dr Gągałę z kliniki przy Jaczewskiego w Lublinie. Ma największe doświadczenie w stawach biodrowych bo robi to cały czas. Wygląda to tak, że trzeba do niego pójść na wizytę prywatną i on już dalej pokieruje całym procesem. Operacja na NFZ. Ja miałem termin dosyć szybko bo +/- 3 miesiące od pierwszej wizyty u niego. Zabieg na
  • Odpowiedz
@ondraszek raczej na kwalifilacji neurologa bym sie nie opieral jesli chodzi o alloplastyke stawu.
Na juz to ew iniekcje dostawowe, suplementacja doustna ale to min 3msc terapia i watpliwe efekty i leczenie przeciwbolowe. Wszystko zalezy od zaawansowania zmian
  • Odpowiedz