Wpis z mikrobloga

ci śmiejący się z #p0lka moment na openerze i #logikarozowychpaskow w #aferalodowa - mieliście kiedyś namiętne romanse? a może wakacyjne znajomości? szalone rzeczy może robiliście? a może kiedy z laską napaleni byliście czytaliście napisy? No nie mieliście to i hejtujecie, tak samo jak ajfona za 10k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gigadude: wakacyjne romanse - poznajesz laske na początku wakacji i myślicie że to miłość na całe życie, przeżywacie szalone lato a wrzesien-listopad wszystko się kończy i macie złamane serce, kto nigdy nie przeżył tego ten nie wie co to życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@StdPtr: to samo się tyczy tych co nie mieli dziewczyny w wieku młodzieńczym, zgorzkniałość już wtedy w nich zamieszkała i teraz wylewają ją z siebie na każdym kroku
  • Odpowiedz
@gigadude: ja miałem wakacyjny romans i to niejeden, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy zrobić to w budce fotograficznej. Niby taki giga, a ciśnie komuś kto nie miał tyle szczęścia by zaznać pewnych chwil w życiu. Bo jak rozumiem dla ciebie s--s to największy priorytet i cel życiowy?
  • Odpowiedz
@PogromcaPedzlakow: no tak, bo jak ktoś nie roocha i właśnie dlatego jest taki sztywny, poważny, obraża innych z zazdrości, wylewa pomyje na różowe i szuka dla kontentu jakichś przykładów rozwiązłości kobiet, czyniąc z samego siebie toksycznego psychola, i zwróci mu się uwagę, że to właśnie przez nieroochanie ktoś stał się takim osobnikiem, to zaraz jest Cyk guziczek z napisem "NIC NIE ZROZUMIAŁAM/EM ALE OBRAŻAM BO WARTOŚCIUJE LUDZI NA PODSTAWIE SEKSU
  • Odpowiedz