Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: W sumie odpowiedź jest prosta - rozregulowane receptory dopaminowe, czyli robisz przez całe życie rzeczy które dają Ci takie największe strzały dopaminowe typu granie w gry, przeglądanie wykopu etc. i potem zwyklejsze/trudniejsze rzeczy nie dają Ci jakiejkolwiek satysfakcji/radości i nie masz do nich jakiejkolwiek motywacji. 1-2 lata temu albo grałem w gry albo leżałem w łóżku. Odkąd odpuściłem w większym stopniu te "smażenie receptorów" typu granie, to mam motywacje
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zdecydowanie bardziej by pomógł Ci koktajl ltyrozyny, kwasu foliowego, witaminy C i nootropilu niż leki uspokajające. To trochę z opowieści zalatuje ADHD. Rozwalone geny kodujące wytwarzanie prawidłowe dopaminy. Jak robisz rzeczy do których zmusza cię świat a to nie są rzeczy które cię pasjonują to nie masz superfocusa i je ciągle odkładasz albo robisz po łebkach. ADHD u dorosłych. Tu szukaj. Teraz jest już trochę materiałów na YouTube
  • Odpowiedz