Wpis z mikrobloga

Trasa Szczecin - Świnoujście - Szczecin odbyta. Ten tunel to jest rewelacja, oprócz zjebów, którzy mają ograniczenie do 50 km/h a i tak na wszelki wypadek jadą 40 a momentami 30 km/h żeby się nie załapać na mandat (odcinkowy pomiar prędkości w tunelu). Pomijając ten mankament drogi, to czas dojazdu ode mnie spod domu do centrum Świnoujścia to 1h i 30 minut, z węzła Kijewo 1h i 10 minut. Po drodze jeszcze tylko poranna kontrola trzeźwości (około 8 rano). Policja zablokowała na wysokości Basenu Górniczego ruch w obu kierunkach, przy okazji złapali jednego alkusa. Specjalnie nie wspominałem wcześniej na tagu żeby czasami kogoś na podwójnym gazie nie ostrzec. W drugą stronę już nie było tak kolorowo, w tunelu tak samo przeważa prędkość między 30 a 40 km/h ale to 2 minuty drogi to świat się nie zawalił (zastanawia mnie tylko myślenie tych kierowców). A nie było kolorowo bo ruch zarówno nad i z nad morza się nasilił i miejscami jedzie się tylko 90 km/h. Nad morzem wieje tak samo jak u nas ale wiatr jest zimniejszy.
Przejazd tunelem polecam ale chyba za rok jak już zrobią tą nową drogę co to ją robią na wysokości Wolina lub po sezonie wakacyjnym. Tak, ze ze Szczecina do Świnoujścia to będzie jazda jak marzenie.
#szczecin #swinoujscie #polskiedrogi #tunele #niewiemjaktootagowac
  • 14
w tunelu tak samo przeważa prędkość między 30 a 40 km/h ale to 2 minuty drogi to świat się nie zawalił


@dzieju41: patrząc na komentarze w necie to dla wielu ludzi jest to jednak koniec świata. XD
@dzieju41: to są bezprawne kontrole.
powinni łapać na mieście w nocy takich rzeczywiście pijanych i naćpanych kierowców, a nie na wylotówce takich co tam z rana nie zdążyli wytrzeźwieć i mają 0,3 promila