Wpis z mikrobloga

Wykopki, powiedzcie mi proszę czy to też was wkurza - wózki dziecięce na klatkach schodowych!
Od jakiegoś czasu taki wózek ciągle przeszkadza mi w dostaniu się do mojej skrzynki na listy. Stoi na parterze w bardzo wąskim przejściu, a moja skrzynka jest dość nisko, więc muszę się napocić by wyjąć listy.
Nie powiem, kusi mnie by wózek wywalić przed blok, ale czy warto później się szarpać z patologią? Chyba nie:/
#patologia #madki
  • 92
  • 0
@PiotrX1: blok ma 8 mieszkań, możliwe że będą wiedzieć. To małe osiedle, wszyscy się znają. Nie chcę zepsuć tego wózka tylko zasugerować babie że to nie najlepsze miejsce na jej rzeczy
Nie powiem, kusi mnie by wózek wywalić przed blok, ale czy warto później się szarpać z patologią?


@ewa-m też myślałam żeby tak zrobić, ale gdyby mnie nakryli, to pewnie ostracyzm ze strony wszystkich sąsiadów z klatki byłby wielki, więc zaczęłam wrzucać ulotki do tego wózka i powiem ci, że po kilku dniach wózek zniknął na dobre XDDD więc chyba sposób zadziałał
@ewa-m Bardzo ciekawy wniosek o tym "yes manie" bo jak do tej pory zauwazylem ze ludzie ktorzy #!$%@? sie do drobnych rzeczy czesciej sa wyzej wspomnianym "yes manem" w rzeczach wazniejszych. Lub sa zwyczajnie #!$%@?.
Ja z koleji odwrotnie - nie widze sensu isc na noze z powodu wozka na klatce, zle zaparkowanego samochodu lub jednorazowej imprezy u sasiada, bo zwyczajnie mam to w dupie.
Na noze szedlem w takich sprawach jak
  • 33
@NexciaK: po pierwsze trzymanie wózków na klatkach schodowych jest wbrew przepisom BHP. Po drugie zezwolisz na jeden wózek w kącie, dasz znak innym że także mogą zagracić klatkę, bo czemu nie? Po trzecie to nie ja przeszkadzam sąsiadom w dostaniu się do poczty, tylko jakaś durna baba która ma to w dupie, więc dlaczego ja miałabym być dla niej wyrozumiała? Po czwarte ten blok ma cztery piętra i jest dość niski,
@ewa-m I tu sie roznimy, bo dla mnie to zaden problem. Ale powiem Ci co mozesz zrobic. Sugerowalas mi chwile temu ze jestes "yes manem", ktory nie potrafi sie odezwac. Skoro Ty taka nie jestes to czemu pytasz na wykopie, zamiast pojsc do tego konkretnego sasiada i powiedziec mu ze Ci to przeszkadza? Ewentualnie jesli nie wiedz ktory to, to kartka A4 z informacja do wozka.