Wpis z mikrobloga

@doveo: Po 1 link nie działa, po 2 już same żródło mówi za siebie "onet" - ja mam to coś traktować poważnie? Przecież to pokrój pudelka.

Wytłumacz mi jakim cudem niby mężczyzni częściej zdradzają z punktu psychologii, czy nawet biologii? Przecież to mezczyzna od lat dążył do zapłodnienia jak największej ilości partnerek, a nie na odwrót. Kobiety szukają raczej ustatkowania, wydania potomstwa i przekazanie dalszych genów. Nie znam kobiety, która myśli
@doveo: no delikatnie mówiac mało poważne źródło. Jutro spróbuje znalezc czas zeby znalezc te badania i sprawdze, bo za grosz nie ufam małpom piszącym te artykuły. A pamiętam, ze jak kiedys szukałem badan na ten temat to istniała wyrazna przewaga po stronie mezczyzn
@doveo: Na prawdę szkoda mi czasu, wystarczy mi fraza onet.kobieta.pl i wszystko jasne. Śmiechu wartę, przeczytaj to co napisałem wyżej, jeżeli masz jakieś kontr-argumenty to słucham w mig wyjaśnie. W każdym razie zbyt dobrze znam się na takich opcjach, żeby nawet marnować czas na durne artykuły z onetu, które są robione celowo pod klikanie.

@szybki_zuk Nie polecam marnować na to czasu, przecież to oczywiste, że mężczyżni częściej zdradzają, a to zwykły