Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć. Mam pytanie do osób korzystających z prostytutek typu roksa itp... swoją drogą jaka alternatywna do tego jest?

Jakie te dziewczyny są? w sensie miłe empatyczne, czy bardziej jakaś patola? Mam małe doświadczenie seksualne i jest one negatywne jeżeli chodzi o penetracje.
Ostatnio jakoś bardziej mam potrzebę seksu.... Ostatnio z kobietą w łóżku byłem ponad rok temu, a wcześniej to nie pamiętam. ponad 5 lat temu. Pomijając jakieś tam lizanie się z randomowymi na mieście, bo pare razy się zdarzyło.
Po prostu mam ochotę fizycznie podziałać, i roksa to chyba najsensowniejsze wyjście. Tylko jednym z powodów czego do tej pory z tego nie skorzystałem to niewiadoma w postaci zdrowia. no bo wiecie, z nie jednego pieca chleb jadła.. i nie wiadomo kto co tam jej wkładał i gdzie to było.
Lodzik to tam nic, ale penetracja, no to już zachodzą warunki gdzie istnieje szansa że można złapać jakieś dziadostwo.


#seks #roksa #divy #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
Anonim (nie OP):

empatyczne


XD

nie wiadomo kto co tam jej wkładał


Lepiej założyć że jest tam wszystko co możesz sobie tylko wyobrazić, no ale chyba masz zamiar działać z ogumieniem?? Jeśli tak no to raczej nie masz się o co martwić


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·