Wpis z mikrobloga

Logika wykopków xD
Jeśli różowa nie chce mieć dzieci, to bywa obrażana, są do niej kierowane pretensje o służbę wobec narodu, że skoro faceci mają wojsko to kobiety macierzyństwo, że jest egoistką i jej wybór źle wpływa na demografię Polski, a w ogóle to takie kobiety, tfu, "femoidy" powinno się zmuszać do ciąży siłą.

Ale wobec niebieskich, którzy nie chcą mieć dzieci, nie ma kierowanych takich pretensji.

A przecież niechcące dzieci kobiety wiążą się z niechcącymi dzieci mężczyznami, obie płcie nie blokują wtedy drugiej połówki. Dla chcących dzieci kobiet zostają chcący dzieci mężczyźni i odwrotnie. Skoro bezdzietni łączą się ze sobą to po uj zmuszać te kobiety do rozrodu, jeśli wtedy przy okazji zmuszony zostałby do tego ich partner?

Ale i tak będzie hejt na bezdzietne z wyboru, wobec bezdzietnych z wyboru już nie.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #madka #p0lka #antynatalizm #dzieci
  • 41
@AlienFromWenus: Nie wiem skąd bierzesz te newsy, może na podstawie kilku inceli czy wyborców konfederacji. Ja nigdy dzieci nie chciałem i nie chcę mieć i nikogo od tego nie wymagam, tym bardziej, że niż demograficzny to lepszy rynek pracy z punktu widzenia własnego interesu. BTW środowisko konserwatywnych inceli to jedno ale zredpillowanych mgtow to drugie. Ja wybrałem drugą ścieżkę.
@AlienFromWenus: ale kto tak mówi? każdy normalny człowiek gardzi zarówno kobietą, która nie chce mieć dzieci, jak i takim facetem. obowiązkiem kobiety i mężczyzny wobec Polski jest posiadanie dzieci. i jeśli ktoś tego nie chce, to należy go potępiać. związane jest to z modą i hedonizmem, który wyprał mózgi ludziom lewacko-feministyczną papką.
@AlienFromWenus:

A przecież niechcące dzieci kobiety wiążą się z niechcącymi dzieci mężczyznami, obie płcie nie blokują wtedy drugiej połówki. Dla chcących dzieci kobiet zostają chcący dzieci mężczyźni i odwrotnie


Problem się pojawia, jak następuje na tym polu spora nierównowaga. Z tego co czytałem na chwilę obecną więcej mężczyzn niż kobiet chce mieć dzieci.
@AlienFromWenus: nikt normalny nie może mieć pretensji o to że ktoś inny nie chce mieć dzieci. Kto nie chce, tylko krzywdę zrobiłby dziecku i sobie. Nie każdy się nadaje na rodzica.

Jeżeli ktoś ma do ciebie pretensje że nie chcesz mieć dzieci, to znaczy że jest #!$%@?ęty i zajmuje się sprawami które do niego nie należą.
Nawet jeżeli to członek bliskiej rodziny i twierdzi że kieruje nim "troska"
Troska my ass
skoro faceci mają wojsko to kobiety macierzyństwo, że jest egoistką i jej wybór źle wpływa na demografię Polski, a w ogóle to takie kobiety, tfu, "femoidy" powinno się zmuszać do ciąży siłą


@AlienFromWenus: a jakie inne powinności ma kobieta?
i jeśli ktoś tego nie chce, to należy go potępiać.


@smakowity_serek:

I dlatego mało kto bierze konserwy na poważnie, to taki sam odchył co lewactwo xD

A poza tym jeśli ktoś nie chce mieć dzieci ale jest presja społeczna to ok, jeśli tak bardzo chcą zwiększyć dzietność niech zapłodnią taką kobietę nasieniem takiego mężczyzny, ale pod warunkiem, że:

- niech taka kobieta ma prawo jeść co chce i pić co chce
obowiązkiem kobiety i mężczyzny wobec Polski jest posiadanie dzieci


@smakowity_serek: "obowiązkiem kobiety i mężczyzny wobec Polski jest posiadanie dzieci" co? obowiązek? wobec Polski? Sorki ale to chyba żart a ja gupi tego nie skumałem