✨️ Obserwuj #mirkoanonim Dlaczemu policja suszy i wlepia mandaty za picie w miejscach publicznych, a zle zaparkowane auta maja w dupie? Mniej roboty dla nich i wiekszy hajs przy blednie zaparkowanych autach, ktorych jest mnostwo. #kiciochpyta #policja #pytanie
W sumie to fajnie mają te kobiety. Wbijasz na streama, pijesz za darmo, a potem jeszcze wytaczasz sprawę w sądzie i wpada luźne 20 tysięcy na konto ( ͡°͜ʖ͡°)
Dlaczemu policja suszy i wlepia mandaty za picie w miejscach publicznych, a zle zaparkowane auta maja w dupie? Mniej roboty dla nich i wiekszy hajs przy blednie zaparkowanych autach, ktorych jest mnostwo.
#kiciochpyta #policja #pytanie
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: nie chca wkurzac ludzi