Wpis z mikrobloga

#zwiazki
Co można kupić rózowej na 10 lecie ślubu?
Jak się za to zabrać?

Rocznica już za miesiac a ja nie mam pomysłu. Przecież termomixa jej nie kupię bo się wkurzy.

Najgorzej że wyjazd weekendowy nie bardzo wchodzi w grę bo moja matka ubzdurala sobie zrobić wtedy swoje urodziny, też okrągłe i zaprasza calą bliższa i dalszą rodzinę .

Chyba że wziąłbym na ten dzień urlop - przypadnie w srodku tygodnia
  • 117
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: Jeśli możecie oboje wziąć urlop to bierz. Różowym chodzi aby czuła, że jest dla ciebie ważna. Poświęć jej dzień / ewentualnie popołudnie. Zaplanuj jakieś wyjście, spędzenie czasu. Najlepiej na łonie natury. Może piknik? Coś czego dawno/nigdy nie robiłeś, a jest neutralne (wątpie żeby większości różowym podobał się np. skok z bungee czy zdobycie Rys). Wieczorem masaż, świece, wino (bądź inna czynność którą kiedyś to robiliście razem, a teraz już rzadziej).
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: Przeczytałem kilka komentarzy i dalej już mi się nie chce czytać tych pomysłów.

Rocznica ślubu jest waszą wspólną, więc oboje zdecydujcie jaki prezent sobie zrobicie. Nie ma sensu robić z tego tajemnic. Mogą być jeszcze indywidualne drobiazgi niespodzianki, ale niech to będzie drobiazg. Nawet ulubiony baton z marcepanem lub chałwa.
W tym roku moja Żona wybrała sobie prezent sama, ale dla nas. Był to zestaw narzędzi do ogrodu Makity -
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: po pierwsze - zdecyduj, może żona też by wolała wyjechać właśnie wtedy, z mamą możesz zobaczyć się w nastepny weekend. Może Ty koniecznie chcesz iść na te urodziny, ale żona właśnie tak średnio i by wolała co innego robić w Waszą rocznicę ślubu? Druga sprawa - może zapytaj? Nie musi być wszystko "niespodzianką", może np. by sama chciała sobie wybrać coś z biżuterii, albo razem ustalić wyjazd?
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono ja bym się ucieszyła z kolacji w porządnej restauracji, w formie lekkiej niespodzianki. powiedz jej zeby nie robila planow na wieczór bo zaplanowales niespodzianke. a jesli kupujecie sobie prezenty to do tego jakis niedrogi ale ładny kawałek biżuterii tez zawsze spoczko
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono przerabiałem taką rocznicę dokładnie 2 tygodnie temu... Kupiłem złoty łańcuszek i wielki bukiet róż. Różowa zadowolona, a jeszcze jak się dowiedziała ile zabuliłem (córa dała cynę xD) to już w ogóle. Te baby to jednak materialistki xD
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: 10 lat po ślubie i nadal nie znasz swojej żony? :D Tutaj raczej ciężko o trafione pomysły bo my też jej nie znamy, ale poszukaj po znajomych, może znajdziesz kogoś kto zna ją lepiej niż Ty :)
Najlepszym prezentem byłoby gdybyś w końcu się nią zainteresował, wtedy na przyszłość nie będziesz musiał pytać obcych ludzi co lubi Twoja żona :)
  • Odpowiedz
Chyba że wziąłbym na ten dzień urlop - przypadnie w srodku tygodnia


@ZaczynamNaZielono: skoro w środku tygodnia, to zorganizuj wypad w poprzedni weekend albo następny, skoro jeden z nich jest zajęty przez urodziny mamy. A w ten konkretny dzień jakaś restauracja która przede wszystkim jej przypasuje.
  • Odpowiedz