Wpis z mikrobloga

#zwiazki
Co można kupić rózowej na 10 lecie ślubu?
Jak się za to zabrać?

Rocznica już za miesiac a ja nie mam pomysłu. Przecież termomixa jej nie kupię bo się wkurzy.

Najgorzej że wyjazd weekendowy nie bardzo wchodzi w grę bo moja matka ubzdurala sobie zrobić wtedy swoje urodziny, też okrągłe i zaprasza calą bliższa i dalszą rodzinę .

Chyba że wziąłbym na ten dzień urlop - przypadnie w srodku tygodnia
  • 117
@ZaczynamNaZielono: odnów zaręczyny pierścionkiem/obrączką, mniej lub bardziej symbolicznymi niż drogimi. Jak tam inni pisali weź ją w jakieś miejsce które jej się spodoba i oświadcz jej się ponownie. Jeśli się nie zesika to ja nie wiem.
@ZaczynamNaZielono: zrób jej prentację/album o tym ile jesteście że sobą:weź 10 waszych zdjęć z każdego roku i to opisz dodając np muzykę z danego roku, jakieś wydarzenia np. "Przeżyłem z Tobą maseczki i zakaz wstępu do lasu więc nie ma że nie masz dla mnie czasu" albo "w Anglii zmieniają się królowie a ja się ciągle kocham w Tobie" albo "byliśmy razem gdy pis doszedł do władzy, my doszliśmy szybciej bo
@ZaczynamNaZielono
1. zapytaj czy może chciałaby coś konkretnego dostać, nie zawsze prezent musi być niespodzianką
2. biżuteria zawsze spoko
3. zegarek. nawet możesz wygrawerować coś romantycznego, praktyczne to a przy okazji trochę biżuteria
4. może wyjazd weekendowy z tej okazji po prostu tydzień później, żeby był i wilk syty i owca cała
5. bilety na jakieś wydarzenie - koncert/musical/spektakl
@nimzdeiw: na 99 kolacja w ciemności. Potem deser już przy świetle i rozmowa z szefem kuchni co jedliśmy.
Rzeczywiście pierdzionek jest ok. Przemyśle to.

Zegarka nie nosi. Żadnego. Kiedyś kupiła sobie mi-banda ale nie używała.

Jutro spróbuje z nie pogadać o tym co planujemy.