Wpis z mikrobloga

#zwiazki
Co można kupić rózowej na 10 lecie ślubu?
Jak się za to zabrać?

Rocznica już za miesiac a ja nie mam pomysłu. Przecież termomixa jej nie kupię bo się wkurzy.

Najgorzej że wyjazd weekendowy nie bardzo wchodzi w grę bo moja matka ubzdurala sobie zrobić wtedy swoje urodziny, też okrągłe i zaprasza calą bliższa i dalszą rodzinę .

Chyba że wziąłbym na ten dzień urlop - przypadnie w srodku tygodnia
  • 117
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: Prezent to tylko dodatek według mnie, na 10 lecie z różową to zapewne byśmy chcieli jakoś spędzić razem miło dzień czy weekend. I szczerze mówiąc te konkretne daty są przecież symboliczne, jesteście dorośli i nie musicie dokładnie tego dnia świętować waszej rocznicy, możecie to równie dobrze zrobić w inny weekend, tydzień wcześniej czy później.
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: majster, to jest WASZE święto, a nie jej, chyba że jesteś obrzydliwie bogaty, a ona #!$%@?ąca, to wtedy tylko jej święto.

Może jakaś biżuteria, czyli ustalicie sobie, że Ty jej pierścionek, a ona Tobie jakiś zegarek? Lub jakaś naprawdę ciekawa restauracja typu Amaro jak wam nie szkoda kasy.
  • Odpowiedz
#zwiazki

Co można kupić rózowej na 10 lecie ślubu?


@ZaczynamNaZielono: ChatGPT rzecze następująco:

Oto kilka pomysłów na prezent dla żony z okazji 10. rocznicy ślubu, które mogą spodobać się osobie lubiącej kolor różowy:


Biżuteria: Złoty lub srebrny naszyjnik, bransoletka, kolczyki lub pierścionek z różowym kamieniem lub ozdobą.


Kwiaty: Bukiet róż w jej ulubionym odcieniu różu lub mieszanka różnych róż.


Perfumy: Wybierz ekskluzywny zapach w butelce ozdobionej różowymi akcentami.


Spa i relaks:
  • Odpowiedz
już napisał ktoś wyżej, Biżuteria!


@josan: Nidgy tego nie zrozumiem. Ślub biorą dwie osoby. Jeśli na rocznicę jedna osoba ma dostać biżuterię to pewnie druga też. No akurat ja bym się nie ucieszył. Według mnie świętowanie rocznicy ślubu to tylko we dwoje np:
- wyjście do restauracji, teatru, kina,
- wspólny wyjazd do spa,
- wspólny wyjazd na weekend,
- wspólnie coś szalonego (skok na bangee, lot balonem, etc.)
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: Pójdź na urodziny mamusi samemu - idealny prezent :D
A serio - w ogóle bym się nie przejmował w takiej sytuacji urodzinami mamy, bywa, nie ona jest teraz najważniejsza. No i zawsze można wpaść kilka dni później na obiad czy coś, złożyć życzenia, dać prezent. Zajmij się różową piorytetowo.
I nie rozumiem dawanie JEJ prezentu - to jej rocznica, czy wasza tak w ogóle? Zróbcie coś RAZEM. Wspólny masaż jest
  • Odpowiedz