Wpis z mikrobloga

@11262 Tym bardziej będziemy słyszeć twój skowyt jak Konfa wejdzie w parady z PiSem ( ͡º ͜ʖ͡º).
A i jak mnie nazwiesz lewakiem to chce ci powiedzieć, że też głosowałem na konfe i do dzisiaj nie mogę sobie wybaczyć tego błędu.
@monox12: wolę konfederację z pisem, niż rządy platformowo-lewackie, szczepiace mnie na siłę, odbierające mi samochód, i zmuszające mnie do jedzenia robaków. Wolała bym sobie rękę odgryźć niż zagłosować na po/ko/lewicę/psl/cholownie. Pozdrawiam
@11262 O w mordę, szur mode on. Jeśli mi podasz przykład gdzie ktokolwiek z tej partii optował za zmuszaniem do jedzenia robaków i zabierania samochodów to byłoby bardzo miło
A i fajnie, że chcesz katotalibanu i ruskiego miru, żeby HA TFU LEWACTWO cierpiało, bardzo mądre z twojej strony xD
@bukimi: i myślicie że jak będziecie kogoś obrażać to nie zagłosuje na konfederację? Ja bym powiedziała że skutek będzie odwrotny. Ja po takim wpisie będę namawiała jeszcze więcej osób do głosowania na konfederację i zrobię to za darmo i z przyjemnością. Pozdrawiam.