Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Lepiej cwiczyc 2-3 razy w tygodniu max bez upadku miesniowego czy do upadku? Kalistenika jest grana i w sumie nie wiem czy nie za rzadko, nie za lekko cwicze. Kasahara pisal ze wiekszosc ludzi cwiczy za letko wiec juz nie wiem. Oraz czy lepiej robic mniejsza objetosc ale idealnie technicznie czy technika na 80% i wiecej powtorzen w serii?

#mikrokoksy #silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach