Wpis z mikrobloga

Posłuchajcie młode kuce i wolnorynkowcy starego kuca, który tak jak Wy kiedyś był zapatrzony w korwina jak w święty obrazek a aktualnie wystawia fakturki na #programista36k (chwale się bo wiem, ze argument hajsu do Was przemawia najlepiej o tym czy ktoś jest zaradny)

Czy Wy na prawdę myślicie, że Ci wszyscy Berkowicze, Bosaki czy inne Winnickie, którzy nie mają konkretnego wykształcenia i jedyne co robili całe życie to bycie partyjniakami będą mieli jakiekolwiek skrupyły, zeby sie nie sprzedać za posadkę w spółce skarbu państwa ?
Ta partia nie posiada realnego programu gospodarczego, poza hasłami róbta co chceca, budujta gdzie chceta, nie bedziemy wam dawac ani zabierac, zła unia.
Nowy guru pan Mentzen w starciu z ekonomistą jakim jest Rysiu Petru wypadł jak jakiś uczniak. Nie potrafił odpowiedzieć, na żadne konkretne pytanie. Jego cała popularność to oranie idiotek i idiotów z lewicy ale wszyscy wiemy, że nie jest to duży wyczyn.
I tak PO przesciga się na socjal z pis ale to społeczeństwo jest po prostu na tyle głupie i leniwe, że im po prostu trzeba coś obiecać bo inaczej nie zagłosują.

Nie wiem jak wy ale ja chciałbym, żeby wróćiły czasy z przed 2015 kiedy nie musiałem codziennie słuchać o nowych aferach nie irytowałem się polityką. Albo były to afery w stylu zegarek Nowaka, ośmiorniczki czy krzesło Komora.

#konfederacja #polityka #gorzkiezale #mentzen #bekazpisu #bekazkonfederacji #kuce #polska
ChlopakNaMedal - Posłuchajcie młode kuce i wolnorynkowcy starego kuca, który tak jak ...
  • 35
  • Odpowiedz
Albo były to afery w stylu zegarek Nowaka, ośmiorniczki czy krzesło Komora.


@ChlopakNaMedal: Były też afery w stylu upadający LOT, budowanie prywatnych autostrad, likwidacja OFE.
  • Odpowiedz
Posłuchajcie młode kuce i wolnorynkowcy starego kuca, który tak jak Wy kiedyś był zapatrzony w korwina jak w święty obrazek

@ChlopakNaMedal: Kolejny, "kiedyś wspierałem Konfederację, ale potem dorosłem i zmądrzałem".
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: To prawda, że obecnie Konfederacja słabo stoi. Mentzen faktycznie nie pokazał się za dobrze w rozmowie z Petru. Myślę, że można to hojnie przypisać brakowi doświadczenia Mentzena z przeciwnikami tej wagi, w debacie. Petru jest w końcu o 14 lat starszy i stawiał pierwsze kroki w polityce kiedy Mentzen jeszcze bawił się pokemonami. Mogę się mylić ale wydaje mi się, że akurat Mentzen nie jest leserem i na następną debatę
  • Odpowiedz
nie mają konkretnego wykształcenia i jedyne co robili całe życie to bycie partyjniakami będą mieli jakiekolwiek skrupyły, zeby sie nie sprzedać za posadkę w spółce skarbu państwa ?


@ChlopakNaMedal:
Nikt tego nie zagwarantuje, ale takie propozycje mieli pewnie już dawno.
Nawet były takie przypadki w RN np. Andruszkiewicz.
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: jeżeli maja taki wzrost poparcia to na pewno sprzedadzą się za stołki xD, chłopie to wtedy na kolejnych wyborach byliby przegrani, bo dlatego ludzie na nich głosują. Byliby już przegrani politycznie w momencie gdzie maja aktualnie ponad 10%, a jeśli będą mieć realny wpływ na decyzje rządowe w przyszłych latach to ich widoczność jeszcze bardziej się zwiększy. PO lepsze niż PiS, ale PiS ich przeciągnął na czarna stronę rozdawnictwa, a
  • Odpowiedz
@blah1blah2: Wiesz dlaczego zlikwidowano OFE? Bo był tak duży deficyt sektora finansów publicznych, że komisja europejska zaczęła się dobierać Tuskowi do dupy i musiał wymyślić skąd wziąć 38mld złoty. Na początku lutego 2014r rząd zabrał z OFE ponad 150 miliardów złotych i przekazał te pieniądze do ZUS. Były to środki, które fundusze emerytalne trzymały przede wszystkim w obligacjach Skarbu Państwa. Najprościej mówiąc, cały mechanizm polegał więc na tym, że dług w
  • Odpowiedz
@Pituch w większości kuce w tym czasie nie były nawet w gimbie, a starzy są już tak odrealnieni że dla nich już nie ma ratunku xD czujesz 40-letniego gościa, który wierzy w likwidację VAT, PIT, ZUS, TVP, TVN?
  • Odpowiedz
Powiedz centrali żeby zmienili skrypt, to "tez kiedys głosowałem na Konfederację, ale..." zaczyna być komiczne


@schweizer: Ale taka jest prawda, ja też kiedyś głosowałem na Korwina ale z tego wyrosłem, a szczególnie po tym jak się połączył z narodowcami.
  • Odpowiedz
@true-true: ale tu nie chodzi o bycie leserem - Mentzen nie ma charyzmy, po prostu. Ma ja Bosak w jakimś stopniu, miał ją Korwin, ale za grosz nie ma jej Mentzen, co uwidacznia jeszcze to, jak łamie mu się głos w rozmowach z kimś poważnym
  • Odpowiedz
Czy Wy na prawdę myślicie, że Ci wszyscy Berkowicze, Bosaki czy inne Winnickie, którzy nie mają konkretnego wykształcenia i jedyne co robili całe życie to bycie partyjniakami będą mieli jakiekolwiek skrupyły, zeby sie nie sprzedać za posadkę w spółce skarbu państwa ?


@ChlopakNaMedal: tak jak Gowin z PO, ta ladacznica z lewicy czy kukizowcy? Wszyscy się sprzedają, ale dziwnym trafem w tej kadencji z konfy do pisu nikt nie przeszedł
  • Odpowiedz
Powiedz centrali żeby zmienili skrypt, to "tez kiedys głosowałem na Konfederację, ale..." zaczyna być komiczne


@schweizer: to ty jesteś komiczny. Takich ludzi jest mnóstwo, oni istnieją naprawde. Popatrz sobie dzbanie na sondaże wśród młodzieży np z 205 roku. I zobaczysz, ze wśród dorosłych w 2015 to nie ma to przełożenia.
Ci wszyscy ludzie po prostu wyrośli z Korwina. Nie wierząc w to, że "z Korwina się wyrasta" tylko próbujesz zakłamać rzeczywistość.
  • Odpowiedz