Wpis z mikrobloga

Posłuchajcie młode kuce i wolnorynkowcy starego kuca, który tak jak Wy kiedyś był zapatrzony w korwina jak w święty obrazek a aktualnie wystawia fakturki na #programista36k (chwale się bo wiem, ze argument hajsu do Was przemawia najlepiej o tym czy ktoś jest zaradny)

Czy Wy na prawdę myślicie, że Ci wszyscy Berkowicze, Bosaki czy inne Winnickie, którzy nie mają konkretnego wykształcenia i jedyne co robili całe życie to bycie partyjniakami będą mieli jakiekolwiek skrupyły, zeby sie nie sprzedać za posadkę w spółce skarbu państwa ?
Ta partia nie posiada realnego programu gospodarczego, poza hasłami róbta co chceca, budujta gdzie chceta, nie bedziemy wam dawac ani zabierac, zła unia.
Nowy guru pan Mentzen w starciu z ekonomistą jakim jest Rysiu Petru wypadł jak jakiś uczniak. Nie potrafił odpowiedzieć, na żadne konkretne pytanie. Jego cała popularność to oranie idiotek i idiotów z lewicy ale wszyscy wiemy, że nie jest to duży wyczyn.
I tak PO przesciga się na socjal z pis ale to społeczeństwo jest po prostu na tyle głupie i leniwe, że im po prostu trzeba coś obiecać bo inaczej nie zagłosują.

Nie wiem jak wy ale ja chciałbym, żeby wróćiły czasy z przed 2015 kiedy nie musiałem codziennie słuchać o nowych aferach nie irytowałem się polityką. Albo były to afery w stylu zegarek Nowaka, ośmiorniczki czy krzesło Komora.

#konfederacja #polityka #gorzkiezale #mentzen #bekazpisu #bekazkonfederacji #kuce #polska
ChlopakNaMedal - Posłuchajcie młode kuce i wolnorynkowcy starego kuca, który tak jak ...
  • 35
@ChlopakNaMedal: A najlepsze jest to jak te barany (inaczej nazwać ich nie można) cieszą się że ćwiczenia będą obowiązkowe, a co tu jest najciekawsze? Że z tych Winnickich, Bosaków, Memcenów itd żaden nie odbył służby bo spieprzyli na studia, a Bosak tylko biegał i ogarniał nowe legitymacje żeby do woja nie iść XD
Do tego szef partii wypiera się swojego programu, innym razem mówi że on żartował z jednym punktem programowym.
"tez kiedys głosowałem na Konfederację, ale..." zaczyna być komiczne


@schweizer: ja też raz zagłosowałem na jakieś gówno korwinowe. Miałem wtedy chyba 20 lat. Boże, wstyd do dzisiaj xD
Powiedz centrali żeby zmienili skrypt, to "tez kiedys głosowałem na Konfederację, ale..." zaczyna być komiczne


@schweizer: no tak bo każde negatywne spojrzenie na konfe to hejt.
Jesteście tacy jak lewactwo :)
Powiedz centrali żeby zmienili skrypt, to "tez kiedys głosowałem na Konfederację, ale..." zaczyna być komiczne


@schweizer: wystarczy pamiętać jak w 2015 roku cały wykop była za Korwinem i Wiplerem (Mentzen to druga wersja Wiplera, czyli ten mądrzejszy). Wtedy to żadna inna partia nie miała tutaj posłuchu, a jak ktoś napisał że się nie zgadza z Korwinem to był wyzywany od lewaka i głupka xD (Sam głosowałem na KNP w 2015 roku
Powiedz centrali żeby zmienili skrypt, to "tez kiedys głosowałem na Konfederację, ale..." zaczyna być komiczne


@schweizer: po prostu wy, dzieci jeszcze tego nie przeżyliście i jak to dzieci będziecie żreć gówno na złość dorosłym. Taka kolej rzeczy, taka natura dziecka. Problem w tym, że kiedyś ludzie dojrzewali wcześniej, a razem z rozwojem świata wiek dojrzałości umysłowej i emocjonalnej drastycznie i w szybkim tempie się przesuwa i dziś mamy takich płaczących, tupiących
wystarczy pamiętać jak w 2015 roku cały wykop była za Korwinem i Wiplerem


@card_man: dokładnie tak było. Na szczęście ja już wtedy ogarnąłem, że to klauny i śmiałem się z pałowania wiplera, natomiast w 2010 w prezydenckich głosowałem jeszcze na krula xD
Problem w tym, że kiedyś ludzie dojrzewali wcześniej, a razem z rozwojem świata wiek dojrzałości umysłowej i emocjonalnej drastycznie i w szybkim tempie się przesuwa i dziś mamy takich płaczących, tupiących nóżką, jedzących gówno na przekór dwudziestoparolatków.


@wcfilmowe: też tak ostatnio o tym myślałem, ale chyba jednak większe szkody robi Internet i fejki, który się tam mnożą. Kiedyś jednak w TV i gazetach miałeś jakąś weryfikację ludzi, którzy głosili swoje poglądy,
@ChlopakNaMedal: kuce mają jakiś dziwny syndrom wyparcia i nie wierzą, że istnieją ludzie, którzy kiedyś głosowali na Korwina i przestali xD

Kiedyś sam popierałem Korwina (zanim się zgadał z narodowcami), ale dopiero parę lat temu przejrzałem na oczy, że ta ekipa to zwykli populisci i zamordyści.