Wpis z mikrobloga

Program gospodarczy partii kręci się wokół lewicowych ideałów,


@buchowo: Zawsze smiesza mnie takie opinie upraszczające tozsamosc partyjną i ograniczająca ja do pomysłow na gospodarkę. To jak by wyjac ze złomu kilka przypadkowych kół zebatych, fotel, błotnik, zapalniczkę i powiedzieć ze czesci okreslją konkretną markę np Mercedesa.
Jak widzisz poniżej polityka jest bardziej skomplikowana jak twoj wykopkowy czarno biały prostacki podział
robert5502 - >Program gospodarczy partii kręci się wokół lewicowych ideałów,

@buchow...

źródło: Screenshot_2023-06-26-12-25-33-772

Pobierz
@missioncritical:

robił fikołki byleby nie dało się łączyć ideologicznie jego ukochanej Konfy i PiSu

XD jakże mały i prosty jest twój świat gdzie nie popierając Lewicy stajesz się wielbicielem konfy i PiSu
Nie ta szufladka kolego, szukaj dalej
XD jakże mały i prosty jest twój świat gdzie nie popierając Lewicy stajesz się wielbicielem konfy i PiSu

Nie ta szufladka kolego, szukaj dalej


@buchowo: serio? Bo to zwykle Konfiarze oskarżają wszystkich o bycie lewakami jeśli tylko nie wierzą w Konfę.

Ciekawe, że sam uderzyłeś w ten ton - że jak ktoś nie lubi lewicy to ma być wielbicielem Konfy i PiSu. I ta obrona prawicowości i próba separacji Konfy od
@missioncritical: uderz w stół… chodziło mi o lewicę ogólnie, a nie partię Lewica (ahh te słowniki w telefonie) to nie ja wyzywam ludzi od konfiarzy gdy nie zgadzam się z ich poglądami.
I jeszcze nazywanie mnie trollem gdy moja aktywność w sieci jest symboliczna, tylko pogratulować świeżości umysłu. Pozdrawiam cieplutko
uderz w stół… chodziło mi o lewicę ogólnie, a nie partię Lewica


@buchowo: a to teraz chcesz centroprawicę podpiąć pod lewicę, czy jak? Bo poza Lewicą, to raczej nie ma u nas większej stricte lewicowej partii. Czy to kolejny fikołek?