Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak nazwać tag i nie wiem czy bym go używał, więc tu napiszę #qewnakwadracie
Co dzisiaj zrobiłem:
Spacer nordic walking
1 lekcja duolingo i tłumaczenie sobie r/de przez około 10 minut
kilkanaście skund wiszenia na drążki (więcej nie daje rady)

Z diety to zjadłem dzisiaj loda i arbuza wiec tak niezbyt wyszło

#przegryw #depresja #neet

@SUBAGAZI widać już się rozmyślił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
@qew12: ćwiczenia zawsze w porzo nawet jak to tylko kilkanaście sekund, bo od czegoś trzeba zacząć. dopiero niedawno zmusiłam się regularnego plankowania i z 30 sekund z mózgiem wypływającym uszami doszłam do 1.30. ktoś może wyśmiać, ale mnie ten postęp bardzo cieszy.
1 lekcja duolingo i tłumaczenie sobie r/de przez około 10 minut


@qew12: ogarnij se Refold jako system do nauki. Polecam AnkiApp do niemieckich slowek - sa tam juz gotowe sety 4k slow z wymowa dzwiekowa i przykladem slowa w zdaniu (chociaz przyklady czasem slabe).
@qew12 Co do opuszczania się na drążku, to bardzo dobra jest metoda z ustawieniem sobie krzesła, wejścia na nie i powolne opuszczanie. Na początku będzie ciężko (dlatego dobrze, że zacząłeś od zwisania, wzmacnia chwyt), ale z każdym kolejnym treningiem będzie lepiej. Może nie od razu, no ale lepszy jakikolwiek efekt niż jego brak ¯_(ツ)_/¯
I opuszczanie z krzesła ma tę przewagę nad podskakiwaniem, że ciało się mniej buja, więc więcej energii można