Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie za 100pkt - gdzie się poznaje kobiety DO ZWIĄZKU mając 28 lat?
Nie mam za wielu opcji na żywo, więc praktycznie od zawsze korzystałem z apek randkowych ale kobiety tam kompletnie nie nadają się do związku i chyba 99% ma za sobą jakieś traumy po poprzednich relacjach i nie jest w stanie zaangażować się w cokolwiek (starałem się robić selekcje ale zawsze ten sam typ kobiety wychodzi). Stare znajomości poupadały albo każdy pozakładał swoją rodzinę. Nie za bardzo lubię klubów i głośnych imprez. Kurse tańca też mnie nie interesują :P Speed datingi to niestety ściema.

#podrywajzwykopem #tinder #przegryw #badoo #tfwnogf #samotnosc #zwiazki #relacje #agepill #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie za 100pkt - gdzie się poznaje kobiety...

źródło: b3b093bcb4c7f1270bf0a16e9643e913

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wspólne grille albo inne spotkania towarzyskie ze znajomymi, jakąś opcją mogą być np. wyjścia z pracy z koleżanką z działu i np. ona bierze swoją znajomą, którą możesz zbajerować. Generalnie musisz rozróżniać cold approach i warm approach (dwa terminy, za które redpillom trzeba dziękować akurat bo są trafne i przydatne jak nie wiem) i wszystko co dotyczy formy warm powinno cie zainteresować.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: U mnie wspólne grille i imprezy ze znajomymi to ciągle te same twarze.
Kursy tańca to pośmiewisko wykopu. Ponoć 4 kolesi na jedną dziewczynę.
Wyjazdy dla singli ponoć podobnie jak taniec.
Jedynie co wydaje mi się sensowne to jakaś nauka języków, nauka plywania, kursy foto, lepienie garnków XD
Ktos ma pomysł na jakieś ciekawe kursy?
  • Odpowiedz
@Konszachty: Ryzyko jest, nie da się ukryć. Kiedyś ten sposób był bardzo popularny i miał taką zaletę że czasem są to osoby w pewnym sensie sprawdzone.
Ale jak ktoś nie lubi łażenia po klubach i nie sprawdzają się w jego przypadku appki to niewiele opcji zostaje. Chyba że takie poznawanie przypadkowe typu wolontariat czy kurs gotowania na parze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Odpowiedź brzmi wszędzie gdzie się tylko da. Kolejna sprawa jest taka że się nie selekcjonuje, nie wybrzydza tylko bierze to co jest, bo każda selekcja drastycznie zmniejsza szanse które i tak już są marne.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim większość ludzi ma jakieś traumy związane z relacjami z innymi ludźmi i tego po prostu nie da się uniknąć bo żyjemy w społeczeństwie. Grunt to nie brać na partnera osoby która ta traumę związkowa przeżyła miesiąc temu bo na bank z tej traumy jeszcze nie wyszła. Sama mam traumę z jednego związku (jednego z pierwszych związków) i to mnie skłoniło do interesowania się zdrowiem psychicznym, dobra komunikacja w związku czym bym
  • Odpowiedz
Kolejna sprawa jest taka że się nie selekcjonuje, nie wybrzydza tylko bierze to co jest, bo każda selekcja drastycznie zmniejsza szanse które i tak już są marne.

@daro1: bez przesady, jak to sobie wyobrażasz? Żyć razem z dziewczyną, która się nie podoba i której się nie lubi? xD
Bananek2 - > Kolejna sprawa jest taka że się nie selekcjonuje, nie wybrzydza tylko bi...
  • Odpowiedz
@Bananek2: Niestety. Wszystkie te najładniejsze i najlepsze już dawno pozajmowane to się bierze to co zostało. Trzeba się pogodzić z tym że nie będzie to już ta najładniejsza i może być z wieloma wadami. Trzeba to przełknąć. Opcjonalnie można też rozważyć możliwość przyjęcia daru w postaci bombelka jakiegoś Chada. Nie można już przebierać bo takie szanse były tą dekadę wcześniej. Przykro mi bardzo taka jest rzeczywistość. Oczywiście nikt nikomu nie zabrania
  • Odpowiedz
@daro1:

Niestety. Wszystkie te najładniejsze i najlepsze już dawno pozajmowane to się bierze to co zostało.

gamechangerem jest świadomość że studentki 4 roku mają zawsze 24 lata xD
  • Odpowiedz