Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Narzeczona z którą jestem od 3 lat dobitnie zasugerowała mi że powinienem przytyć przed ślubem bo w garniturze będę wyglądał jak chuchro i że w jej rodzinie chodzą ploty o tym że może jestem na coś chory. Ślub mamy za pół roku a ja poważnie zacząłem się zastanawiać czy to ma sens bo wychodzi na to że nie podobam się jej fizycznie a żeni się ze mną pewnie z braku innej opcji albo desperacji bo wszystkie jej siostry już dawno po ślubie, nawet te młodsze. Ja wiem że nie wyglądam jak adonis ważąc 72kg przy 185cm ale bez przesady. Według wszystkich kalkulatorów bmi mieszczę się w normie na luzie. Zdrowy też jestem bo robiłem badania a że mam jasną cerę to nic na to nie poradzę. Mniej więcej już od 3 tygodni odmawiam jej seksu, nawet nie z kwestii focha czy jakiejś zemsty ale zwyczajnie nie mam ochoty się przed nią rozbierać. Jej też daleko do ideału ale kurde, akceptuje ją jaka jest i nigdy bym jej nie powiedział że "powinna" przytyć/schudnąć czy coś tam innego. Chodzą mi nawet myśli po głowie żeby zerwać z nią albo na razie przełożyć ten ślub. Może zapisać się na jakąś siłownię i jednak trochę poprawić wygląd? Tylko że nie wiedziałbym nawet jak się do tego zabrać.

#zwiazki #tinder #seks #logikarozowychpaskow #suchoklates



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ciężki temat. Dla mnie zawsze ważne było żebym miał pewność że podobam sie kobiecie z którą jestem.

Raz laska z którą byłem otaczała się przypakowanymi typami i czułem że podobam sie jej tylko bo mam dobrego #!$%@? i wzrost - brakowało jej mięśni. Rozstaliśmy sie - i tak by mnie zdradzała z koksem z siłowni, kwestia czasu (były też inne powody w stylu spotkanie sie z byłym za moimi plecami).
  • Odpowiedz
dobitnie zasugerowała mi że powinienem przytyć przed ślubem bo w garniturze będę wyglądał jak chuchro


@mirko_anonim: olej to i powiedź, żeby schudła 10 kg, bo z prosiakiem nie chcesz się pokazywać w kościele.
Ciekawe co powie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ciekawe jakby się poczuła gdybyś jej powiedział że powinna schudnąć do ślubu bo wygląda jak ulana. #!$%@? i umniejszające zachowanie. Wiem co możesz czuć bo sam nie ważę wiele jak na swój wzrost i rozumiem jak takie słowa mogą wpłynąć na psychę.
Moim zdaniem tymi słowami pokazała że nie do końca jej się podobasz (bo gdyby tak było to nie przejmowałaby się opinią rodziny czy znajomych)
  • Odpowiedz
wychodzi na to że nie podobam się jej fizycznie


@mirko_anonim: raczej że ważniejsze jest dla niej co ludzie powiedzą, a to jeszcze gorsze, bo jak koleżanki zaczną coś gadać to po związku.
Odpowiedz sobie na pytanie czego ty chcesz, bo spokojnie możesz przytyć z 13 kg i będziesz lepiej wyglądał, ale to twoje życie, więc rób tak żeby ci było dobrze
  • Odpowiedz
@BebzonJalowiec: No to piona! Ja akurat jestem niższy bo 180, ale ledwo do 70kg dobijam. A jak byłem młodszy to byłem jeszcze chudszy, więc tyle co się w swoim życiu nasłuchałem to moje (od chudzielców po szkieletorów). I ile bym nie jadł to waga w miejscu xD Ale w sumie nigdy od swoich byłych tego nie słyszałem na szczęście
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: taki tekst jest nie na miejscu i powinien budzić w Tobie obawy co do relacji. Myślę, że narzeczona może nie być świadoma jak to dla Ciebie zabrzmiało. Jeśli ma mocno plotkarską rodzinę, to może trochę już w to wsiąkła i za bardzo się przejmuje tym, co ciotki powiedzą. Dobrze jest jej uświadomić, że takim mówieniem wywołuje u Ciebie takie a nie inne poczucie i to do tego stopnia, że nie
  • Odpowiedz
powinienem przytyć przed ślubem bo w garniturze będę wyglądał jak chuchro


@mirko_anonim poszukaj laski, która pozytywnie ocenia jak wyglądasz.
Mnie ex żona robiła mi szejming jak doszedłem do życiowej formy, BMI, sześciopak, kondycja itd. Narzekała że noszę krój fit. Szczyt był w momencie kiedy zauważyła jakie laski odwracają za mną głowę. Do tego doszły syczenia jej psiapsi, każda upasiona u boku spasionego wieloryba, towarzystwo którego nie miałem ochoty ani gościć ani nawiązywać
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Myślę, że powinno się móc powiedzieć partnerce/partnerowi o naszych preferencjach, że wg nas lepiej by im było kilka kg więcej czy mniej . Kwestia tego jak się o tym powie. W poście jest to powiedziane niemiło i #!$%@? że argumentem jest zdanie innych. To faktycznie może wpływać na samoocenę i motywuje negatywnie.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @OP Jesteś praktycznie w środku przedziału pod względem BMI https://www.wolframalpha.com/input?i=BMI+men+72kg+185cm

@mirko_anonim dodajecie w formularzu pole pozwalające na załączenie obrazka do odpowiedzi - tak jak było to w AnonimoweMirkoWyznania


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
  • Odpowiedz