Wpis z mikrobloga

Uporządkujmy fakty:

1. jakiś kacapski komandir stwierdza: Szojgu #!$%@?, wołam 25 tys najemników z czołgami i idziemy na Moskwę
2. Zajmują miasto wielkości wojewódzkiego w Polsce bez jednego wystrzału
3. Jadą dalej, zajmują kolejne duże miasto, są 300 km od Moskwy, zestrzeliwują jakieś śmigłowce bojowe
4. Zaczynają do nich dołączać lokalne oddziały armii rosyjskiej, ludzie na ulicach Rostowa skandują: Wagner, Wagner
5. BIałoruski rząd opozycyjny wzywa do obalenia Łukaszenki bo Rosja nie ma jak mu teraz pomóc.
6. Putin ucieka z Moskwy, na rogatkach koparki rozkopują autostrady i mosty żeby zatrzymać czołgi buntowników
7. Media na całym świecie relacjonują, że Rosja się rozpada i to chyba wojna domowa albo rewolucja czerwcowa
8. Gruzja rozpoczyna przygotowania do odzyskania terytorium straconego w 2008
9. Ukraina rozpoczyna szeroką ofensywę na całej długości frontu
10. Republiki za Uralem szykują się do ogłoszenia niepodległości
11. komandir stwierdza: w sumie to nie chcę, żeby ktoś odniósł obrażenia. Anulujemy całą akcję. Na szczęście żadne zwierzątko nie ucierpiało w trakcie kręcenia tej inby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12. ?????

#wojna #rosja #ukraina
  • 16
@kukold #!$%@? xD
Szojgu #!$%@?, bo amunicji nie dawał Wagnerom.
Gdyby szogun przyjechał do Rostowa tak jak Prigozyn chciał to by nie było rajdu ma Moskwę, więc dalej jest ino pitu pitu. Wagner jasno powiedział, że jesli szojgu do niego nie przyjedzie on pojedzie na Moskwę.
Bez wystrzalu, bo znajomemordki :)
U nas tak by nie było.
12. Wpada UFO, a z lasu wychodzi Yeti.

Weź tabletki kolego:)
PowerMan - @kukold #!$%@? xD 
Szojgu #!$%@?, bo amunicji nie dawał Wagnerom.
Gdyby sz...

źródło: temp_file.png5589658102055608765

Pobierz
@kukold ogółem #!$%@? wie,może szojgu wyrzuca,może prigozyn jako nacjol stwierdził że Rosja na tym straci po ruchach Gruzji Ukrainy i Europy no #!$%@? wie ogółem,ja od początku myślałem o tym żeby czekać na rozwój sytuacji i nic nie mówić bo nic niewiadomo
@kukold:

+. miasto nie byle jakie, bo przyfrontowe, kluczowe dla zaopatrzenia frontu zaporoskiego i mające duże składy amunicji

Ci co ogłosili walkę o niepodległość są prawdopodobnie pod ścianą - albo teraz wszyscy razem, póki ruscy są zbyt zaabsorbowani Ukrainą i problemami wewnętrznymi, albo po Ukrainie ich zaczną 1 po 1 dojeżdżać

Imo nie mamy wszystkich informacji, wydaje mi się że zapadają teraz bardzo kluczowe decyzje o których się dowiemy w ciągu