Wpis z mikrobloga

#danielmagical Daniel. Ciekawe jak sie wytłumaczysz z tego że zapraszasz swoją młodszą widownie do alkoholizacji, namawiasz ich do patologii. ty "szukasz dziewczyny w klubie" ? W klubie sie tańczy a nie szuka kobiet drogi człowieku. Skończ już promować kluby i zarabiać na widzkach które kupują wejściówki, sprzedajesz marną reklamę klubów + oszukujesz widzów bo nie szukasz kobiet tylko robisz wszystkich w #!$%@? by na widzach zarobić. Karma wraca JDM.
xxxtrap - #danielmagical Daniel. Ciekawe jak sie wytłumaczysz z tego że zapraszasz sw...

źródło: 3123456

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@xxxtrap: i przyznaj się do tego jak wykorzystujesz do tiktoków Mamę która jest cała sina i wymaga leczenia psychologicznego i ogólnego. Zarabiasz na rodzinie która za chwile się wykończy #!$%@? #!$%@?.
  • Odpowiedz
@xxxtrap:

W klubie sie tańczy a nie szuka kobiet drogi człowieku.

xd
A rozmawiac mozna? A pic alkohol mozna? A patrzec na dupeczki mozna? Bo wiadomo juz, ze wyrywac ich nie mozna xd W ogole oburzajace jest to, ze daniel namawia ludzi do picia alkoholu...a nie, nikt nikogo nie namawia xd Chyba ze ktos uwaza, ze informacja klubu o darmowym alkoholu to wina magicala i jest to rownoznaczne z namawianiem do
  • Odpowiedz
  • 1
@xxxtrap: ten typ to zwykły patus a wy jesteście w niego wpatrzenii jak zwierzęta. Co ten chłop wam dał od siebie? Streamy z #!$%@?ą gochą która srała pod siebie? Czy Jace który sie zapija codziennie? XDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
Mnie nic nie boli. Tylko #!$%@? mnie ten #!$%@? atencjusz który wyskakuje mi dosłownie wszędzie w internecie. Niech sie lepiej wezmie za siłownie grubas.
  • Odpowiedz
@xxxtrap: popatrz takie wiejskie mordownie biorą ciągle jakiś przyjebów z warsaw shore,Hotel Paradise, chłopacy do wzięcia.
a ty gównoburze krecisz o ułoma z fasem
  • Odpowiedz
atencjusz który wyskakuje mi dosłownie wszędzie w internecie


@xxxtrap: Gdzie wyskakuje, bo ja już o nim prawie zapomniałem? Dzisiaj ty mi o nim przypomniałeś.

W socialach jest masa innych toksycznych i o wiele bardziej szkodliwych ludzi.
  • Odpowiedz