Wpis z mikrobloga

#audiobook #bombelek #dziecko #dzieci pomyślałem sobie że postawiłbym u syna w pokoju jakiś głośnik/odtwarzacz tak żeby mógł sam wybierać sobie i puszczać audiobooki na #audioteka #storytel itp. ALE mam problem syn ma 5 lat więc niechce tabletu ani nic z ekranem. dedykow nie ma a Amazon dot kids w Polsce raczej nie wspiera języka polskiego. jakiś pomysł?
  • 9
@czuczer: u mnie audiobooki się nie przyjęły, znalazłem nawet podkast z bajkami po polsku, jednakże czytający, czytał niepoprawnie, nie znalazłem nic ciekawego dla bombelka na tym lv.
@UlanaGraszka skąd brać bajki to nie problem bo mamy subskrypcję tu i tam :) bardziej chodzi o jakieś zmyślne urządzenie :) jest Amazon echo dot kids ale u nas niewspierany a wolałbym uniknąć ekranów
@DrGreen_2 to widziałem bo to trochę w stylu tych małych kwadratowych głośników z figurkami. ale raczej myślę o czymś z androidem. pewnie jakmjuznto zdecyduje się na jakiś głośnik Googla z asystentem głosowym
@wacek_1984: to kwestia znalezienia bajek z dobrym lektorem, bo faktycznie jest sporo amatorskiej roboty w internetach. Np. książki o Basi czytane przez Marię Seweryn są bardzo fajne (są na storytelu i Spotify). Na TVP vod była kiedyś taką seria w której znani aktorzy i dziennikarze czytali bajki na dobranoc