Wpis z mikrobloga

Chcę spędzić więcej czasu przeznaczyć na praktykę świadomego snu, nie oznacza to że nie będę nic tu wrzucał ale na pewno więcej będę próbował, teraz za niedługo w moje ręce wpadną mi książki Andrew Holeceka Dream Yoga i Roberta Waggonera Lucid Dreaming, chciałbym zacząć #medytacja dla LD (i nie tylko) ale nie tylko poza tym dziennik, testy jakieś techniki potrzebuje niestety jednak motywacji bo ciężko idzie i więcej snu, teraz razem z Psiversum (który jest autorem) organizujmy challenge na dziennik snów i testy rzeczywistości tutaj link jakby ktoś chciał się zgłosić, apropo medytacji to zapytaliśmy na Reddicie (a raczej kolega z Discorda zapytał bo ja konta na Reddicie nie mam i go proszę o postowanie hehe) o to samo co zapytałem wcześniej tutaj czyli medytacja a sny zobaczymy jaka będzie odpowiedź z perspektywy adeptów LD

#swiadomysen #swiadomesny #sen #sny #swiadomesnienie #luciddream #luciddreaming #ld #oneironautyka
  • 2
@kubako: Dobre pytanie ;) Są sny o świadomym śnie ale to się da łatwo wyczuć, świadomemu snowi towarzyszy niezwykłe uczucie a sen o świadomym śnie jest bardziej automatyczny chyba że to bardziej filozoficzne odniesienie :)