Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki kraj do #emigracja jest fajny dla #przegryw aspirującego na low-tier normika? Z góry zaznaczam, że już olewam pogoń za laskami.
tl;dr mojego życia - kiepski wygląd, kiepski wzrost, #depresja fobie i wysokowrażliwość nad którymi pracuje latami. Z biegiem czasu zauważyłem, że potrzebuje pozytywnego otoczenia, ludzi, bodźców a gdy przychodzi mi rozmawiać to potrzebuje żeby ktoś przejmował inicjatywę/był bardziej żywy ode mnie. Stąd pomysł na #wlochy. Nigdy nie byłem i zabrzmie stereotypowo ale widzę takie plusy:
- słońce, plaża, woda, klimat (dobre dla samopoczucia vs szara zimna Polska)
- łatwiej nawiązywać kontakty i ludzie bardziej otwarci (czego potrzebuje żeby wyjść z samotności i samemu być bardziej otwartym)
- jedzenie (podobno śródziemnomorskie jedzenie jest najzdrowsze)
- ogólnie pozytywny vibe południowców

#samotnosc #feels #przemyslenia #tfwnogf #mgtow #podroze #podrozowanie #doomer



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki kraj do #emigracja jest fajny dla #przeg...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 10
@mirko_anonim:

Jak masz problemy depresyjne to pewnie możesz mieć trudno. To jest skok na bardzo głęboką wodę.

Stąd pomysł na #wlochy.


Fajny kraj na wakacje, ale do życia..........kwestia kontrowersyjna. Na pewno minusem jest rozrośnięta biurokracja, bardziej niż u nas.
No i pozostaje kwestia czy północ czy południe bo to prawie jak dwa różne kraje

Laski lubią no bo....ahhhh.....wymarzony Włoch, ale dla faceta ta zaleta odpada.( ͡° ͜ʖ ͡
@mirko_anonim: Jeśli potrafisz wykonywać prace fizyczne w Polsce, to walisz na zachód i tam zarobisz na tym samym sporo więcej. Jeśli jednak nie radzisz sobie z tym w PL to za granicą będzie tylko gorzej. Południe to średni kierunek, tam generalnie panuje bieda i mnóstwo osób stamtąd ucieka do najbardziej rozwiniętych państw Europy jak Szwajcaria czy Francja.