Wpis z mikrobloga

#gielda
Dobra bo widzę że ludziom ije coś z Będzinem i Orlenem, doszukujcie się informacji czemu rośnie i zaczynacie wierzyć w pierwsze info jakie się wam napatoczy i traktować to jako znaczącą informacje....

Więc w ramach dokształcenia was i poszerzenia waszej wiedzy....

KAŻDA ELEKTROCIEPLOWNIA OPERUJACA NA TURBINACH GAZOWYCH KTORE NIE SA Z SREDNIOWIECZA BEDZIE W STANIE PRAKTYCZNIE OPEROWAC NA WODORZE TAK JAK ROBI TO NA GAZIE.
INFORMACJA O WSPOLPRACY ORLEN-BEDZIN JEST DOBRA ALE NIE WYJASNIA TAKIEGO RAJDU
CALY SYSTEM ELEKTROCIEPLOWNI FINALNIE BEDZIE W PEWNYM STOPNIU PODPIETY POD WODOR, CZY TO PRODUKOWANY Z SMR CZY Z TEJ INSTALACJI KTORA JUZ TERAZ MAMY, ALBO Z OZE

no mam nadzieję że to trochę was ostudzi
I skłoni do zrozumienia jak elektrociepłownie działają i ich sytuacji zanim zaczniecie walić kasę w spółkę robiąca 1000% w miesiąc bo przecież SMR atom Orlen i wodór.....proszę pomyślnie przez godzinę chociaż
  • 21
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: dodatkowo, akurat biorąc pod uwagę rozmiary elektrociepłowni będzińskiej, rynek bardziej będzie trontraktował jako test zastosowania tego sposobu wytwarzania energii, od kogoś trzeba zacząć więc fajnie jest przetestować w praktyce jakaś technologie

Przed nami cały wysyp dokładnie takich samych informacji o współpracy Orlenu albo innego podmiotu dla większości spółek z sektora
To coś co większość elektrociepłowni planuje i ta informacja w branży nie jest zaskoczeniem jest ciekawostka na zasadzie uuu, fajnie
  • Odpowiedz
@Vateusz23: nic takiego nie napisałem, po prostu zwracam uwagę na realna sytuację

Spółka była wykupiona już dawno, grubas może jeszcze 100% zrobić i jak ludzie będą chciwi to nawet nikt nie sprzeda bo będę darli ryja że go go 250pln itp itd

Chciałem się podzielić tylko spostrzeżeniami jakie mam po tym jak się wysrałem po kawie i papierosku rano
  • Odpowiedz
@widmo82 może tak jak na AQT

Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła na byłego prezesa AQT Water, Wojciecha Babińskiego, kary o łącznej wysokości 7,1 mln zł
  • Odpowiedz
Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła na byłego prezesa AQT Water, Wojciecha Babińskiego, kary o łącznej wysokości 7,1 mln zł


@maniek74: a znaleźli go już?
Jeden z nielicznych ukaranych (niesciągalnie) w ostatnich... ilu latach?
  • Odpowiedz
W 2022 KNF nałożyło ok 70 kar, stan na 2023 to 22 nałożone kary


@maniek74: @TS_X9 Lubicie się osmieszac. Sprawdzcie sobie jakie to były kary i dla kogo oraz czy zostały zapłacone lub czy jest na to szansa. Przede wszystkim czy wśród tych kar są ukarani za jakieś głośne tematy z GPW.
  • Odpowiedz
@Vateusz23: no ciekawa, ale po tym jak w życiu widziałem już jak ceny kontraktów na rope cfd są minusowe to już nic mnie w życiu nie zdziwi xd takie sytuacje to nawet nie jest coś nad czym warto się zastanawiać
Po prostu kolejny dzień :)
Szkoda że goście nie wybrali tylko mojego KGN bo bym się dorobił na czyims wałku nic więcej nic mniej
  • Odpowiedz