Wpis z mikrobloga

a co według ciebie o tym świadczy? Co było nieuczciwe?


@Ulfric_Stormcloak:

Np. ten materiał:
https://www.youtube.com/watch?v=Q9O3tc21cU0

+ ten materiał:
https://www.youtube.com/watch?v=tIp29jWjFpI

W normalnym, zdrowym, demokratycznym kraju coś takiego nie jest normalne. Nie bez powodu zachodni świat porównał atmosferę naszych wyborów do tej panującej w Rosji, Białorusi i Turcji, a np. na Reddicie obcokrajowcy porównywali nasze media publiczne do tych z Korei Północnej.
@Bujak: nie ma takiej instytucji jak „prezydent Polaków.” Jest prezydentem RP ponieważ wygrał wybory i wypadałoby jakieś minimum powagi dla urzędu (nie dla osoby) zachować.
zabawne bo znam obcokrajowców zajmujących się mediami i oni się raczej dziwili że w Polsce wszystkie media oprócz państwowych należą do w zasadzie jednej niemieckiej spółki:p


@Ulfric_Stormcloak: zabawne, że pisior nie chce gadać o mediach publicznych tylko od razu próbuje zmienić temat na inne media.

Kłamco, do jakiej to niby niemieckiej spółki należy polsat albo tvn?

tak właściwie to jest prezydentem Polaków, bo został wybrany w wolnych i demokratycznych wyborach


@
zabawne, że pisior


@stannis: jaki znowu pisior xd

Nigdy na PiS nie głosowałem i nie głosuje, ale szanuje wybor, bo jestem demokratą.

A że jesteś faszystą i dzielisz ludzi na dobrych i złych ze względu na wybory polityczne to świadczy o tobie:p
@Nikczemny_Pomidor:

prezydent polski = prezydent poloków


dla Ciebie tam jest znak równosci, dla mnie nie. dla mnie definicja prezydenta Polaków, to własnie lider/przywódca, a dude w poważaniu ma zdecydowana więkość, a przede wszystkim jego obóz polityczny.
@Ulfric_Stormcloak poprzez klamstwa i manipulacje bronisz wybranego w niedemokratyczny sposob pisowskiego prezydenta, wiec jestes pisiorem.

Moze i zaglosujesz na katoszurow z konfederacji (czym przyczynisz sie do koalicji pis-konfa), ale to nie zmienia faktu, ze jestes pisiorkiem.
zabawne bo znam obcokrajowców zajmujących się mediami i oni się raczej dziwili że w Polsce wszystkie media oprócz państwowych należą do w zasadzie jednej niemieckiej spółki:p


@Ulfric_Stormcloak: no to słabo poinformowani ci znajomi bo to bzdury
poprzez klamstwa i manipulacje


@stannis: tylko że nic nie napisałem jeszcze xd

Pomyliło ci się coś

konfederacji


@stannis: na konfe xd proszę cię xd

Sld ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko i wyłącznie. A potem wstąpię do SB i zrobimy porządek z takimi jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko że nic nie napisałem jeszcze xd


@Ulfric_Stormcloak: wcale nie napisałeś jakiś pierdół o mediach niepublicznych, wcale.

W każdym wpisie kłamstwa, ty to jesteś jak morawiecki, tylko jak śpisz to nie kłamiesz.
doktor z WB zajmujący się mediami jest słabo poinformowany?


A to ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ulfric_Stormcloak: może być z samego Harvardu. Nic to nie zmienia w kontekście tego, że bzdurą jest twierdzenie jakoby wszystkie media w Polsce oprócz publicznych należały do jednej niemieckiej spółki.
@math3 marny nasz trud, ta pisowska kreautura i tak nie przyzna, ze pisze glupoty, bo wlasnie za to jej płacą - za pisanie glupot, klamstw i dezinformacji.

Ten typ napisal bzdure o jakis zagranicznych ekspertach na poparcie swojej tezy, a po chwili gdy zarzucilem mu klamstwo to doslownie zaprzeczyl, ze cokolwiek wczesniej napisal. Na dodatek zaczal chodzic po moim profilu i w innych watkach pisac, ze jestem faszysta xD
może być z samego Harvardu. Nic to nie zmienia w kontekście tego, że bzdurą jest twierdzenie jakoby wszystkie media w Polsce oprócz publicznych należały do jednej niemieckiej spółki


@math3: Nie. I skoro się nie znasz i nie masz pojęcia o tych tematach to po co się udzielasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)