Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z #neuropis i innych lewaczków które to próbują zalać tag #konfederacja spamem czarującym rzeczywistość.

Pragnę wam przypomnieć, że G*/&O wam to da ten szczek neuropisowcy. Płaczecie od kilku tygodni, że Konfie urosło a Trzeciej Nodze spadło, bo Szymek okazał się przybudówką pisowskich bolszewików.

Uważajcie moje drogie nueopisowskie Mireczki gdzie ujadacie, marsz 4czerwca działa na Trzecią Nogę i LSD ale te ujadanie tylko Konfederecję konsoliduje. Także w sumie to mogę podziękować neuropisowcom za ich szczekanie i płacz i wycie. Czuje że będzie znakomicie.

#neuropis vel #neuropa #bekazlewactwa #bekazpedolibkow #trzecianoga #polityka

Obrazek dla atencji, neuropisowców nie zapraszam do dyskusji.
qluch - Ale mam bekę z #neuropis i innych lewaczków które to próbują zalać tag #konfe...

źródło: 586a5868d3ed9_o_large

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@qluch: O, na tej fotce widzimy tego skompromitowanego polityka który został wyrzucony z własnej partii która następnie została wchłonięta przez Platforme? xD
  • Odpowiedz
  • 4
@siadatajta: który w trakcie istnienia tej partii po roku w Sejmie zmienił program z liberalnego na socjaldemokratyczny bo z badań im tak wyszło.

Ten człowiek to mem
  • Odpowiedz
Także w sumie to mogę podziękować neuropisowcom za ich szczekanie i płacz i wycie


@qluch: oczekuję pilnie na podziękowania. Bo na razie to z waszej strony lecą tylko wyzwiska i obelgi. Możesz mi osobiście podziękować, nie obrażę się.
  • Odpowiedz
@siadatajta: Nie, to chad, który olał konwenase, a przy okazji nie pozostawia za sobą ileś rozczarowanych żon i dzieci, jak Korwin albo jakiś inny ordoiuris. Przy czym nigdy nie pozował na bogobojnego chrześcijanina, co to wartości rodzinne ma na ustach od rana do wieczora. Bo w nocy to już nie.
  • Odpowiedz
  • 1
Bo na razie to z waszej strony lecą tylko wyzwiska i obelgi.


@Takiseprzecietniak: Mireczku, przescrolluj sobie tag #konfedracja a potem się skarż.

Tak, Mireczku! Dziękuję neuropisowcom (ty też się do nich zaliczasz, skoro po podziękowanie wystąpiłeś) za szczek, ujadanie, raportowanie fekaliów na tagu. Tyle jadu, złości i kpin i KONFEDERACJA MA 12% a będzie miała 15%. Proszę o więcej ujadania, działa!

Zupełnie jak doktor memcen, który myślał że będzie tworzył memy,
  • Odpowiedz
Nie, to chad, który olał konwenase

@Takiseprzecietniak: tak bardzo olał konwenanse, że postanowił zapisać się na kartach polskiej polityki jako ten skompromitowany polityk który został wyrzucony z własnej partii która następnie została wchłonięta przez platforme xDD
  • Odpowiedz
Proszę o więcej ujadania, działa!


@qluch: ( ͡º ͜ʖ͡º) Masz to jak w banku ( ͡º ͜ʖ͡º) takim zwykłym oczywiście, nie według memcenowskich zasad ( ͡º ͜ʖ͡º) No, ale szacun, że jednak podziękowałeś, przez ściśnięte gardło i ledwo, ledwo, ale fakt pozostaje faktem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nikt tak mnie nie utwierdził w głosowaniu na Konfederację jak neuropisowcy


@qluch: I o to chodzi, kolego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Darowałbym sobie tą szyderę, gdybyś chciał kiedyś poważnie porozmawiać, ale nie widzę powodu, bo Ty i Tobie nie chcecie poważnie rozmawiać. Przyjęliście, że wystarczy, zgodnie z memcenowskimi badaniami, rzucić parę tematów i je hasłowo grzać i magicznie wam wzrosną sondaże, a problemy, które stoją realnie przed
  • Odpowiedz
  • 0
le nie widzę powodu, bo Ty i Tobie nie chcecie poważnie rozmawiać


@Takiseprzecietniak: czy ty z konia spadłeś? Przecież wykop to portal do szkalowania. Chcesz pogadać to zapraszam na disco a nie na ten poadó spejr*&$enia na którym kryspki, gromoty i aegisy sr@ją na tagach siejąc partyjną propagandę.
  • Odpowiedz
@qluch: Macie wkrótce swój zjazd, próbowałem z kilku delegatami nawiązać kontakt i rozmowę. Pytałem o program, kontrowersyjne tematy. Odpowiedział tylko jeden. Że na temat programu konfy będzie mógł dyskutować ze mną dopiero po konwencji. Powiedz zatem sam, czy mogę inaczej tę sytuacje odczytywać, niż tak, że po prostu działacze Konfy czekają na wytyczne z centrali, bo nie mają własnych poglądów? I wy naprawdę chcecie uwolnić Polskę od chorej partyjności?
  • Odpowiedz
  • 1
@FerdynandMagellan: bo neuropis to grupa której jedynym zadaniem jest szkalowanie. Oni nikogo nie popierają tylko hejtują i wylewają pomyje, sprawiają, że ci się nie chce angażować

stary peowski posób
  • Odpowiedz
  • 0
bo nie mają własnych poglądów?


@Takiseprzecietniak: czy ty sobie jaja robisz? Konfa nauczyła się grać w grę o nazwie polityka a ty mi tu wyjeżdżasz z takim argumentem, że jak to Konfa tak może? Mireczku, nie ze mną takie numery, ja byłem w peło i znam taktykę partii.
  • Odpowiedz