Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z #neuropis i innych lewaczków które to próbują zalać tag #konfederacja spamem czarującym rzeczywistość.

Pragnę wam przypomnieć, że G*/&O wam to da ten szczek neuropisowcy. Płaczecie od kilku tygodni, że Konfie urosło a Trzeciej Nodze spadło, bo Szymek okazał się przybudówką pisowskich bolszewików.

Uważajcie moje drogie nueopisowskie Mireczki gdzie ujadacie, marsz 4czerwca działa na Trzecią Nogę i LSD ale te ujadanie tylko Konfederecję konsoliduje. Także w sumie to mogę podziękować neuropisowcom za ich szczekanie i płacz i wycie. Czuje że będzie znakomicie.

#neuropis vel #neuropa #bekazlewactwa #bekazpedolibkow #trzecianoga #polityka

Obrazek dla atencji, neuropisowców nie zapraszam do dyskusji.
qluch - Ale mam bekę z #neuropis i innych lewaczków które to próbują zalać tag #konfe...

źródło: 586a5868d3ed9_o_large

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@qluch: Nie chcę na dico, bo to gówno warte i jest zaprzeczeniem uczciwej, publicznej dyskusji, która powinna być dominująca w życiu publicznym.. Nie po kątach, róbmy z siebie bekę, wyśmiewajmy się z siebie, ale tak samo publicznie ze sobą gadajmy. Inaczej kiedys się pozabijamy. Wiem, że to brzmi naiwnie, ale jestem przekonany, że innej drogi nie ma.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie chcę na dico, bo to gówno warte i jest zaprzeczeniem uczciwej, publicznej dyskusji, która powinna być dominująca w życiu publicznym..


@Takiseprzecietniak: Mireczku, to jest wypiek, tutaj jest wszystko poza tym co napisałeś! Jak można tego nie zauważać?

Inaczej kiedys się pozabijamy. Wiem, że to brzmi naiwnie, ale jestem przekonany, że innej drogi nie ma.


@Takiseprzecietniak: Oczywiście, że to dąży do pozabijania się! Dlatego chcesz pogadać to zapraszam na disco,
  • Odpowiedz
@qluch: Doceniam i dziękuję za zaproszenie, ale nie tylko z wymienionych wyżej względów jestem zmuszony odmówić. Po prostu mam za mało czasu, nawet na wypok mi go brakuje. Dlatego tym bardziej jest mi przykro, pewnie także z mojej winy, bo jak już tu wpadnę, to żeby toczyć bekę z "prawaków", że już bardzo rzadko da się tu normalniej pogadać. Szkoda, kiedyś mimo wszystko było inaczej. No, ale czas leci.

No dobra,
  • Odpowiedz
@qluch boze święty facet. jak nie jesteś jakimś działaczem konfy to mi wprost ciebie żal, z wpisu wylewa się dosłowny płacz i tupanie nóżka

dorośnij i przestań traktować polityków z ktorymi sie sympatyzuje jako jakichś bożków, których zawsze trzeba bronić
  • Odpowiedz