Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż Tuskiem, gdy powiedział najpierw, że popiera 500+ a potem nawet 800+? I którego to partia ma REALNE szansę by rządzić?

Brak w ogóle jakiegokolwiek porównania. Można tu krytykować tylko PiS, Konfederację i od biedy Lewicę. Partyjny portal, i tyle.

#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #ciekawostki #polityka
Kapitalista777 - Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż T...

źródło: Tusk-ujawnia-to-beda-moje-pierwsze-decyzje-po-wyborach_article

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Zesrałeś się na miękko z tego bólu dupy, a sprawa jest prosta.

Konfa ubiera się w łaszki wolnościowców, udając, że wcale nie chce tutaj wprowadzić kato szariatu i zamordyzmu. wszędzie widzi i punktuje lewactwo, które chce tylko rozdawać ciężko zarobione przez podatników pieniądze, konfa ma być nową jakością itd itd. A tu wychodzi memce i wychodzi na to, że:

- postulaty gospodarcze, którymi trzaskają od lat, to żaden program tylko
  • Odpowiedz
Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż Tuskiem, gdy powiedział najpierw, że popiera 500+ a potem nawet 800+? I którego to partia ma REALNE szansę by rządzić?


@Kapitalista777: zwykły polityczny ruch wytrącający pisowi kiełbasę wyborczą.

#!$%@? się do Tuska o to jest jeszcze głupsze niż #!$%@? się do mentzena o sławną piątkę konfederacji
  • Odpowiedz
@malinq: Obawiam się, że Tusk mógłby rzeczywiście to wprowadzić. Chyba że chciałby znów mieć bardzo dobrze widoczną łatkę człowieka, który oszukał wyborców.
  • Odpowiedz
@vrim: Obawiam się, że Mentzen mógłby rzeczywiście tę piątkę wprowadzić. Chyba że chciałby mieć bardzo dobrze widoczną łatkę człowieka, który oszukał wyborców.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Bo Tusk nie kreuje się na wolnorynkowca i nie krzyczy o likwidacji socjalu i ZUSu czy o wychodzeniu z UE? Likwidacja 500+ w tej chwili nie jest możliwa i wie to chyba każdy normalny, PiS #!$%@?ł nas na minę i jeszcze przed wprowadzeniem programu wszyscy mówili, że jak w to pójdą to nie będzie odwrotu. No ale Konfederaci już się odpalili z "AEEEAEEEEEEEEEEE TUSK" xD
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Bo ja mam wiele argumentów. Np. to zdjęcia satelitarne są dowodem na to, że Ziemia nie jest płaska. To przykład pierwszy z brzegu. Doprecyzuj czego mają dotyczyć moje argumenty, od tego musimy zacząć.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Wszystkie głupoty (bo tak trzeba je nazwać), które głosił wczoraj Mentzen są mniej szkodliwe, niż byłoby wprowadzenie 800 plus. No ale nienawidząca konfy część wykopu od dłuższego czasu łaknęła czegoś mocnego na Memcena, to się aktywizowali.
Oby to dało do myślenia konfederatom jeśli znowu spróbują popierać nierówny wiek emerytalny czy pobór dla mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777:

Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż Tuskiem, gdy powiedział najpierw, że popiera 500+ a potem nawet 800+? I którego to partia ma REALNE szansę by rządzić?


Dobre pytanie, też swego czasu je tu zadawałem i oto jakie uzyskałem odpowiedzi:

1. Donald Tusk wcale tak nie chce zrobić, bo przecież on jest patologicznym kłamcom i zawsze robi na odwrót jak obiecuje i dlatego właśnie trzeba
  • Odpowiedz
@Kapitalista777:

Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż Tuskiem, gdy powiedział najpierw, że popiera 500+ a potem nawet 800+? I którego to partia ma REALNE szansę by rządzić?


Brak w ogóle jakiegokolwiek porównania. Można tu krytykować tylko PiS, Konfederację i od biedy Lewicę. Partyjny portal, i tyle.


#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #ciekawostki #polityka


@Kapitalista777: po wykop PL to portal Opanowany przez Pisowców i Konfiarzy, dlatego
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: xD jakiej rzekomej? Po raz kolejny ten pożal się boru "specjalista" się zbłaźnił, ale wiele osób i tak będzie twierdzić, że Sławek tak se żartował hehehe
  • Odpowiedz
@Kapitalista777 ale jakiej konkretnie krytyki Tuska czy PO byś chciał? Bo jak chodzi o 800 plus czy inne socjalne, to praktycznie każdy w temacie widzi, że był to konieczny ruch żeby nie dać PiSowi argumentu o złym Tusku co chce zabierać - polecam jakakolwiek ocenę stary kampanii PiS, w każdej usłyszysz, że to Tuskowe "sprawdzam" zamknęło Partii gębę. Nie da się merytorycznie pokonać populistów i widzi to chyba każdy oprócz konfederatów.
  • Odpowiedz
człowieku, twoje ostatnie pięć stron postów to posty pod prawackimi znaleziskami typu:

- gej w sukience w przedszkolu w USA

- imigranci gwałcą turystkę

- Bosak celnie o podatkach!!!! [zobacz memy]

- murzyn się zesrał

- konfederacja 10%

- Mentzen MASAKRUJE lewaka

- głupi lewak coś tam gada


część z nich nawet jest w gorących xD gdzie ty je szukasz? w głębi wykopu?

przestań się ośmieszać i wyjdź ze swojej banki gdzie
  • Odpowiedz