Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż Tuskiem, gdy powiedział najpierw, że popiera 500+ a potem nawet 800+? I którego to partia ma REALNE szansę by rządzić?

Brak w ogóle jakiegokolwiek porównania. Można tu krytykować tylko PiS, Konfederację i od biedy Lewicę. Partyjny portal, i tyle.

#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #ciekawostki #polityka
Pobierz Kapitalista777 - Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż T...
źródło: Tusk-ujawnia-to-beda-moje-pierwsze-decyzje-po-wyborach_article
  • 68
Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż Tuskiem, gdy powiedział najpierw, że popiera 500+ a potem nawet 800+


@Kapitalista777: To dlatego, że mentzen jest komediantem, który na codzień zajmuje się rozśmieszaniem ludzi, a tusk to poważny człowiek. Przekaz mentzena lepiej się sprzedaje dlatego cały wykop jest nim zasrany ¯\(ツ)/¯
@Wykopaliskasz Po raz kolejny pytam, a nie chcesz odpowiedzieć: argumenty w jakiej sprawie? Bo ja w tym wpisie nie rzuciłem żadnej tezy, którą musiałbym argumentami bronić. Więc powiedz wprost: argumenty dotyczące jakiej sprawy chciałbyś poznać?
@Wykopaliskasz To chciałeś sobie po prostu poutrwalać w głowie stereotypy? Trzeba było tak od razu( ͡º ͜ʖ͡º) do której strony sceny politycznej mnie przyporzadkowales? To napiszę jeszcze kilka typowych sloganów, byś był już do końca ukontentowany.
Gdybym był konfiarzem: PiS PO jedno zło!!!
Gdybym był PiSowcem: A za PO to by dopiero była w kraju infalncja.
Gdybym był POwcem: Trzeba zabrać PiS władzę, a później to się
Gdybyś potrzebował czegoś jeszcze


@kiszczak: Ja nigdy od Ciebie niczego nie potrzebowałem, a wszystkie informacje, jakie chciałem uzyskać, dostałem po Twojej pierwszej odpowiedzi. Cała reszta to jedynie Twoje wicie się i próba rozmycia tego, co zaprezentowałeś pierwszą odpowiedzią.