Wpis z mikrobloga

Hej, to jest w końcu to, od równych 2 tygodni trzymam się diety i ćwiczę, czy ktoś może mi doradzić czy powinienem coś zmienić? Ćwiczę w następujący sposób. Jeden dzień siłka, drugi dzień basen, potem znów siłka, basen i tak naprzemiennie. Jeśli chodzi o sikę to jeden dzień nogi, potem klata a kolejnego dnia ręce. Czy wg was tego dnia gdzie mam basen powinienem jeszcze jakieś kardio robić? Dodam, że basen to 1h dziennie, żabką (bo innymi stylami przy moim bebechu i kondycji się męczę).
Pozdrawiam
Jkbc: Wzrost 194 waga ok 136kg
#mikrokoksy #silownia #odchudzanie
  • 3
@mikorys: MMmmm, czyli masz 7 dni treningowych? Trochę dużo, szybko możesz się zniechęcić lub organizm może powiedzieć dość + lepsze by były treningi FBw lub Upper/Lower lub Push&pull, a nie typowy split.
@mikorys: Jeżeli przy obecnej intensywności wysiłku fizycznego jesteś w stanie się regenerować między treningami to jest ok, jeżeli nie to rób sobie dzień przerwy pomiędzy albo zmniejsz objętość treningową ¯\(ツ)/¯ A to czy dorzucić kardio to jak chcesz, jeżeli potrzebujesz dodatkowego wysiłku fizycznego aby zwiększyć spalanie kalorii to dodaj a jak nie to nie. Ja to bym na przykład ustalił sobie siłownię pon-śr-pt, w weekend basen + bieganie w dni wolne