Wpis z mikrobloga

Ściana to nie jest zadna kara od życia tylko zwykła biologia- kobieta zaczyna sie starzeć juz od ok 27 roku zycia (oczywiscie proces przychodzi szybciej/ wolniej) i zaden Chad i książe nie wezmie juz takiej na wiecej niz jednorazówkę. W swoim otoczeniu mam takie królewny- dobrze sobie radza w zyciu ale temat facetów to okrutny niewypał i wpada akceptacja bycia z bolkami 5/10 albo kot albo uduchowianie sie bo nie ma czym wypełnic pustki w zyciu a ONSy juz nie daja tej pełni. Oczywiscie przysiad na jakościowego chooya raz na jakis czas daje im złudną nadzieje i podbijają ego/ samoocenę.
Jedna ex sportowa dziewczyna jest na etapie wbijania sie w sciane jak oznajmiła mi ze po 30 PIERWSZY raz w zyciu dostała od kogos kosza to kogo przez jakis czas podbijała, a to dopiero poczatek bo jest dosc swiezo po długim zwiazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiec nie chodzi o fakt, ze kobieta nagle padnie na kolana i bedzie płakac nad losem. Gnicie bedzie postepowac powoli jak bedzie ogladac kolezanki w zwiazkach, z załozonymi rodzinami a takiej rakiecie beda wpadac do wyboru tylko ruchacze zostawiajacy ja ze łzami, stare dziady, chłopki ponizej jej ligi, zostanie rośliniarą/ kociarą/ książkarą/ jesieniarą z zawiscia ze "wszyscy faceci sa tacy sami" xD

No i potwierdziłoby to skrzeczenie kiedy na róznej masci spotkaniach dojdzie temat randek i 'bomb has been planted'- opowiadam ze ja po 30 wolę młodsze dziewczyny typu 23-25 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #zalesie #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kobiety #rozowepaski
Pobierz vauecki - Ściana to nie jest zadna kara od życia tylko zwykła biologia- kobieta zaczy...
źródło: pexels-photo-872756
  • 18
@vauecki: No nie wiem, w życiu nie chodzi tylko o młodą laskę XD Ja się naruchałem, teraz mam cudowną kobietę w związku i mimo, że nie jest śliczna jak modelka, czy jak moje byłe, to zajebiście mnie traktuje, wspaniale mi się z nią żyję i wiem, że możemy iść razem przez życie i się wspierać
@Cztero0404: nie ma czegos takiego jak sciana, kobiety po 30 dalej maja mnostwo facetow do wyboru po 30, tak samo jak kobiety po 40, a nawet po 50. Teraz ludzie biora bardzo czesto rozwody (ok 30% wszystkich malzenstw) i wracaja na rynek matrymonialny
juz nie mowiac o tym ze obecnie kobieta nie potrzebuje mezyczyny praktycznie do niczego, moze byc samodzielna, sama radzi sobie finansowo, jedyna opcja to jezeli chce miec dzieci
a chetnych na seks znajdzie zawsze i w kazdym wieku, wiec bedzie zaspokojona


@greenbong: długoterminowo kobiecie nie chodzi o seks, wszak żyją dłużej niż do tej 30, zostaje pozostałe pół wieku
długoterminowo kobiecie nie chodzi o seks, wszak żyją dłużej niż do tej 30, zostaje pozostałe pół wieku


@getin: ale seks można uprawiać i do 80

A o co chodzi? Każdy człowiek jest inny, nie ma jednej kobiety. Niektóre chcą mieć rodzine, inne karierę, jeszcze inne zwiedzać świat, niektóre czują się dobrze w monogamicznych związkach, inne w poliamorycznych a jeszcze inne w otwartych, niektóre są religijne, inne niewierzące itp. itd.
@vauecki: 2023r i nadal bawi że jest grupa facetów co wierzy że będąc stary dziadek będzie wyrywać młode laski. Prawda jest taki że jest niewielki % takich lasek, ale są to osoby z zaburzeniami, problemami w domu, brak ojca co w dłuższej perspektywie wyjdzie. Mam siostrę pod 40 i ie ma problemów z wysyłaniem młodych atrakcyjnych gości. Nie szuka do zwiazki bo nie chce nikogo nianczyc.
@Xxonaxx: nianczyc =/= byc w zwiazku. Jak ma 4 dyszki i nie ma wewnetrznej potrzeby mieć własnego faceta/ dzieko to mysle ze pod zwojami cos siedzi, czym mógłby zajac sie psycholog. No w kazdym razie nie jest to normalne/ naturalne.
@vauecki: Od jakichś 20-30 lat świat tak nie funkcjonuje.

Problem tzw. ściany jest bardzo, bardzo wyolbrzymiany, ale to też nie oznacza, że ściana nie istnieje.

Wiadomo, że nie da się porównać samotności 35-latka i samotności 35-latki, bo singielka w takim wieku zawsze dostanie więcej uwagi i zainteresowania, niż singiel.

Z drugiej strony jednak zwróćmy uwagę na to kto się takimi kobietami interesuje - rozwodnicy, simpy, desperaci (generalnie najgorszy sort facetów). Na
@vauecki: okienko się zamyka, ale najgorsze jest to, dopiero przed 30 kończy się rozwój emocjonalny płci żeńskiej na tyle aby nadawały się do stałych związków. A z drugiej strony wtedy drastycznie spada im płodność.

2023r i nadal bawi że jest grupa facetów co wierzy że będąc stary dziadek będzie wyrywać młode laski. Prawda jest taki że jest niewielki % takich lasek, ale są to osoby z zaburzeniami, problemami w domu, brak