Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał czy sprawa Anastazji wpłynie na większą ostrożność kobiet i będzie dla nich przestrogą do przebywania samotnie w towarzystwie muzułmańskich mężczyzn to odpowiedź brzmi nie.

Anastazja pozostanie dla wielu kobiet symbolem pięknej, młodej i odważnej bohaterki, która się nie bała wyjść nocą sama z domu i do końca pamiętała o swoich kobiecych prawach że nikt nie może jej dotknąć bez jej zgody.

#anastazjazgrecji
WielkiNos - Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał czy sprawa Anastazji wpłynie na większ...

źródło: temp_file.png7616051056850165280

Pobierz
  • 46
@cutecatboy: @natuuris @WielkiNos
Tak z kontekscie tej sprawy, ja kompletnie nie rozumiem poteznej dziury logicznej u czesci ludzi - zupelnie nie zdaja sobie sprawy ze to jak uwazaja ze swiat ma wygladac, nie oznacza ze on faktycznie tak wyglada.
To mnie serio zadziwia, bo moze to prowadzic posrednio do takich tragedii jak taka. Naprawde zupelnie tego nie rozumiem, ja na przyklad uwazam ze kazdy kto pracuje na pelen etat powinien godnie
@calinowski: Dokładnie - problem jest taki, że kobiety nie posiadają instynktu samozachowawczego przeważnie. Pojechała z kraju gdzie jest ultrabezpiecznie, do kraju który ma problem z uchodźcami. W tym roku byłem na Santorini i tam też sporo jest uchodźców. Część z nich kumata, pracowita i po prostu próbuje przeżyć ale część od razu widać szuka guza. Z tymi kolesiami zapewne żadna szanująca się rodzina z Bangladeszu nie pozwoliłaby córce samej w ogóle
nikt nie miał prawa jej skrzywdzić, ale jednak skrzywdził. I to by było na tyle z tą jej odwagą i niezależnością, szkoda tylko, że zabrakło mądrości i instynktu samozachowawczego. Ja jak chodzę po mieście i widzę jakieś podejrzane elementy (rasy dowolnej), to omijam ich z daleka, a ta z jakimiś typami z dalekiego Bangladeszu w obcym kraju sobie "szła gdzie chciała" - no to poszła, choć chyba niekoniecznie tam, gdzie pójść chciała.