Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał czy sprawa Anastazji wpłynie na większą ostrożność kobiet i będzie dla nich przestrogą do przebywania samotnie w towarzystwie muzułmańskich mężczyzn to odpowiedź brzmi nie.

Anastazja pozostanie dla wielu kobiet symbolem pięknej, młodej i odważnej bohaterki, która się nie bała wyjść nocą sama z domu i do końca pamiętała o swoich kobiecych prawach że nikt nie może jej dotknąć bez jej zgody.

#anastazjazgrecji
WielkiNos - Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał czy sprawa Anastazji wpłynie na większ...

źródło: temp_file.png7616051056850165280

Pobierz
  • 46
@WielkiNos: nikt nie miał prawa jej skrzywdzić, ale jednak skrzywdził. I to by było na tyle z tą jej odwagą i niezależnością, szkoda tylko, że zabrakło mądrości i instynktu samozachowawczego. Ja jak chodzę po mieście i widzę jakieś podejrzane elementy (rasy dowolnej), to omijam ich z daleka, a ta z jakimiś typami z dalekiego Bangladeszu w obcym kraju sobie "szła gdzie chciała" - no to poszła, choć chyba niekoniecznie tam, gdzie
@WielkiNos: ty nie jesteś kobietą, że często wrzucasz dla poklasku wykopowych "chuopów" autorytatywne opinie z pozycji trzeciej osoby? czy o sobie piszesz pisząc:

Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał czy sprawa Anastazji wpłynie na większą ostrożność kobiet i będzie dla nich przestrogą do

przebywania samotnie w towarzystwie muzułmańskich mężczyzn to odpowiedź brzmi nie.


(retorycznie jak coś, nie odpisuj)
czy sprawa Anastazji wpłynie na większą ostrożność kobiet i będzie dla nich przestrogą do przebywania samotnie w towarzystwie muzułmańskich mężczyzn to odpowiedź brzmi nie


@WielkiNos: wiem.
Całkowity brak zdrowego rozsądku i bezgraniczna wiara, że znajdzie się jakiś beciak co księżniczkę obroni
@WielkiNos: No, niby możesz sobie jechać na wycieczkę pod namiot do Afganistanu czy Iraku, ba możesz się rozbić nawet pod bachmutem, masz do tego pełne prawo i nikogo tym nie krzywdzisz, to, że prawdopodobieństwo tego, że coś Ci się stanie jest olbrzymie to już inna sprawa xD podobnie jak ustawianie się z sniadymi nielegalnymi imigrantami w obcym kraju xD
Tak, nadal uważam, że sama jest sobie winna ¯\(ツ)/¯ tak samo jak
Ja jak chodzę po mieście i widzę jakieś podejrzane elementy (rasy dowolnej), to omijam ich z daleka


@cutecatboy: Kiedyś jak jeszcze miałem dłuższą brodę to jechałem sobie rowerem i trafiłem na pochód narodowców xD
Może i jestem Polakiem z krwi i kości, ale wolałem nie ryzykować i #!$%@?łem co sił w nogach. Czapka z napisami po niemiecku na pewno by mi nie pomogła w tej sytuacji, a akurat taką miałem xD