Wpis z mikrobloga

#buty #modameska Jak to jest z rozmiarówką butów Timberland? Na oficjalnej stronie pokazuje że r43.5 max długość stopy to 27.5cm, a na eobuwie wychodzi aż 28.4cm. Potrzebuje w okolicach 27.5 więc r42 z eobuwie by pasował, co w końcu wybrać?
  • 10
  • Odpowiedz
@Reevder: patrz na stronę producenta, mają rozmiarówkę zgodną ze swoją tabelą. Moja para outdoorowych timbsów ma wkładkę 25,5 cm ma nr 41 i zgadza się ze stopą. Nie wiem jak oni obliczają rozmiar w eobuwie, ale ja bym brał rozmiar taki, jak sugeruje producent. Sprawdzałeś, czy eobuwie nie ma jakiejś ogólnej tabeli poglądowej, a nie takiej konkretnie dla Timberlanda?
  • Odpowiedz
  • 0
@Reevder: zaraz z ciekawości wygrzebię swoje z szafy i zmierzę miarką, te buty są generalnie na mnie odrobinę za duże, ale specjalnie wziąłem luźniejsze ze względu na skarpetę - ale nigdy ich nie mierzyłem, daj mi moment
  • Odpowiedz
@Reevder: ciężko było je zmierzyć bez patyczka, ale jakby rzeczywiście miały trochę ponad 26 cm - czyli wychodzi na to, że eobuwie ma bardziej akuratną rozmiarówkę xD tego się nie spodziewałem, nic dziwnego, że te moje są takie luźne mimo wybrania dobrego rozmiaru. Cóż, może Timberland ma zawyżoną rozmiarówkę, jak już się zorientujesz jak to wygląda to możesz mnie zawołać i powiedzieć, bo pewnie na jesień i zimę będę szukał nowych
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy: Odkopałem jakieś stare tematy na wykopie i tak by wychodziło, gdzieś o rozmiar lub nawet trochę więcej są za duże, narazie nie będę ryzykował może gdzies stacjonarnie wyhacze. Trochę to #!$%@?ące jest że nie ma dokładnie rozmiaru podanego i to na oficjalnej stronie xD kiedyś tak się nadziałem z jakimiś butami umbro, #!$%@? były jak kajaki
  • Odpowiedz