Wpis z mikrobloga

@Linnior88

wybierasz jakieś gowno zdjęcia i się nasmiewasz a prawda jest taka że chad indyjski jest atrakcyjniejszy od polskiego ,


XDDDD

Poslki czad to po pierwsze nie wygląda jak polak, bo w ogóle żaden czad nie wygląda jak by był z określonego kraju.
Pokaż mi zdjecie twojego hinduskiego czada, żeby się tylko nie okazało że po zabiegach wybielających, dawaj.
Tylko czada, a nie aktorzyny po botoksie i przeszczepie włosów.
@Linnior88

opowiadasz kompletne bzdury bo nie masz styczności z tą kulturą, Niemki są blondynkami a jakoś na nie nie lecą, ich targetem są głównie polki ukrianki Rosjanki nie ważne czy brunetki czy blondynki, poprpstu dla nich słowianki są najatrakcyjniejsze


Nie schlebiaj sobie. Niemka dla niemca to nadal materiał na żonę, a polka i rosjanka to materiał na materac.

Tak, jasne, polacy łysieją, według badań łysieją średnio na tle europy, i mniej niż
@drobne_na_taryfe:

Jeszcze raz:

CZY ON WYGLĄDA JAK HINDUS?

Ale co ma to zdjęcie to tego że wrzucasz zdjęcia hindusa, który nie wygląda jak hindus. No to jest nim czy nie? Skoro jest, to po co to drugie zdjęcie? To masz w końcu to zdjęcie hinduskiego czada czy nie?

To tobie się uroiło, bo to ja piszę o tym że nie każdy hindus wygląda tak samo i nie każdy polak wygląda jak
@SPACE_MARINE a czy wygląda np. jak Czech albo Islandczyk? Twierdzisz, że nie można określić narodowości takiego gościa. Czy on wygląda zupełnie neutralnie, czy jednak ma cechy (jak ciemniejsza karnacja, gęste i zdrowe zarost, brwi i włosy) przeciętnego Hindusa? Czy też Araba czy Turka – nie ma znaczenia, chodzi o końcowy efekt ekspresji genów w formie beżowego księcia, według przegrywów ubóstwianego i preferowanego przez kobiety ponad słowiańskie kartoflane mordy.
Nawet jeśli gość robi
Nawet jeśli gość robi wolumetrię to gwarantuję Ci, że 99% bab nie robi to różnicy. Tak jak blackpillowe ułamki punktów w ocenie mordy i przerysowane, zmaskulinizowane do poziomu karykatury ryjce xD


@drobne_na_taryfe: Nie robi różnicy XDD

a czy wygląda np. jak Czech albo Islandczyk?


Tak się składa że widziałem podobnego szkota.

czy jednak ma cechy (jak ciemniejsza karnacja, gęste i zdrowe zarost, brwi i włosy) przeciętnego Hindusa? Czy też Araba czy
@euphoriatears: Wiadomo, że tak - w końcu żyją w tym samym kraju. Natomiast wszelkiej maści kakaowe hipki z krajów trzeciego świata maja obsesję na punkcje pewnego fenotypu białych kobiet (blada cera, niebieskie oczy, jasne blond włosy). Północna afryka, subsaharyjska afryka, azja itd. Trzeba być z temacie i czytać pewne fora. Taki typ urody jest traktowany jako najwyższa półka jeśli chodzi o kobiety, więc dlatego Skandynawki są na samej górze, gdyż występuje
@Vanset123 Mnie tam nie chodzi o wyglad. Wiadomo, ze Skandynawki są ładne. Ale pamietam tez te dwie Skandynawki którym ciapki obcięli głowy i tez nie mieli szacunku do ich życia. Ogólnie myśle raczej, ze blond kobieta to towar premium ale w znaczeniu prostytutki czy towaru seksualnego. Araby czy ciapaki np. zawsze biorą na żony kobiety z własnych kultur, które maja jednak zbliżony typ urody do nich.
@euphoriatears: Bardziej myślę, że chodzi tutaj o zbliżone zachowanie. Biała kobieta, która przeszła by na Islam, miała by szansę na lepszy towar w kraju docelowym. W krajach wieloetnicznych (USA, Australia) jednak nadał na górze są białe kobiety o jasnym fenotypie.
@euphoriatears: szczerze to jest wiele badań na ten temat, ale nie chce mi się teraz tego wklejać, bo jestem na telefonie xd

Myślę, że jeśli białe kobiety nie są już na szczycie, to tylko i wyłącznie dlatego, że od atencji zaczęły się cenić tak wysoko, że nie ma na nie wielu kupców. Mi się Azjatki nie podobają wcale (chyba, że te tylko z pewnymi cechami azjatyckimi, jak kobiety z okolic Uralu).
@SPACE_MARINE no faktycznie, bez fillerów jest obrzydliwy, kijem bym nie tknęła xD

Przecież przy tym levelu atrakcyjności twarzy te kilka mm w tę czy we w tę jest w praktyce kompletnie pomijalnym detalem. Mówię w praktyce, bo oczywiście, że zawsze znajdzie się kilku autystyków z miarką i excelem, zażarcie kłócących się który male model jest śliczniejszy, ale żadna kobieta nie zwróci na to uwagi.
Zwłaszcza, że (nie wierzę, że to tłumaczę xD)
Pobierz drobnenataryfe - @SPACE_MARINE no faktycznie, bez fillerów jest obrzydliwy, kijem bym...
źródło: temp_file.png6200109729913639745